İletişime Geç
Tıkla Ara!

Zeytinburnu Motorlu Kurye

     Zeytinburnu Motorlu Kurye


Motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım gibi, her nevi gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Zeytinburnu bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, her geçen gün daha da, gelişen şehir hayatında, işlerinizi kolaylaştırmak için hızlı teslimat gerçekleştiren, en iyi kurye firmalarından birisiyiz. Bizimle iletişime geçerek, kaliteli hizmet alabilirsiniz. Zeytinburnu Motorlu Kurye, Hizmetleri ve işleyişi hakkında, bilgiler kısaca şöyledir.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir. Gün içerisinde teslimatını istediğiniz, gönderileriniz için ücreti en düşük, kurye seçeneğidir.
 
     Expres kurye, biraz acelesi olan, gönderileriniz içindir. Normal kurye ücretinin, iki katı ücrete tabidir. Zeytinburnu Motorlu Kurye, çağrı merkezi arayarak detaylı bilgi, elde edebilirsiniz.

Acil kurye, expres moto kurye den, daha hızlı teslimat yapılır. Ücreti normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Detaylı bilgi için lütfen, çağrı merkezimizi arayınız. Zeytinburnu motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 
    
     Vip kurye, teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde, teslim edilmesi istenen gönderileriniz için, en uygun seçenektir. Normal gönderinizin dört katı olarak, ücrete tabidir. Detaylı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Zeytinburnu motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Arabalı Kurye, Zeytinburnu motorlu kurye tarafından sunulan, ayrıcalıktır. Motorlu kurye ile taşıması zor olan, ağırlıktaki veya ebatlardaki gönderileriniz, arabalı kurye ile teslimatı yapılır. Detaylı bilgi için, lütfen çağrı merkezimizden destek alınız

     Uçak Kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, Zeytinburnu Motorlu Kurye tarafından, sizlere sunulan, alternatif bir kurye faaliyetidir. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toplu dağıtım, yüzlerce ve binlerce gönderileriniz olabilir. Hediyelerinizi, davetiyelerinizi ve her türlü gönderilerinizi, Zeytinburnu motorlu kurye ile teslimatı yapılır. Daha fazla bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.
               Zeytinburnu Motorlu Kurye
  
     Zeytinburnu bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde, motorlu kurye personellerini, Zeytinburnu motorlu kurye operasyon merkezi kontrolü altında tutmaktadır. Sizden gönderi talebi geldiği anda, en yakın moto kurye personelini, gönderinizin alınması gereken adrese doğru yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en seri şekilde gönderinizi, teslim ettirir. Sizde bizimle iletişime geçerek, kaliteli hizmet alabilirsiniz.

http://elitkurye.com.tr/ 0212 235 00 87 

Zeytinburnu İlçesi Mahalleleri;

Beştelsiz Mahallesi Çırpıcı Mahallesi Gökalp Mahallesi Kazlıçeşme Mahallesi Maltepe Mahallesi Merkezefendi Mahallesi Nuripaşa Mahallesi Seyitnizam Mahallesi Sümer Mahallesi Telsiz Mahallesi Veliefendi Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yeşiltepe Mahallesi

 

Paylaş