İletişime Geç
Tıkla Ara!

Çekmeköy Motorlu Kurye

Çekmeköy Motorlu Kurye


          Çekmeköy Motorlu Kurye olarak, kurye, moto kurye, acil kurye, expres kurye, vip kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım hizmetlerini, hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde, siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Çekmeköy Moto Kurye, Çekmeköy bölgesinde olduğu gibi, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet verebilen, geniş ağa sahip, donanımlı ve tecrübeli bir motorlu kurye şirketi olarak, hizmet vermektedir. Çekmeköy Moto Kurye, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini, en öncelikli hedef olarak belirlemiştir ve bu hedefinden asla ödün vermeyerek, müşterilerinin takdirini kazanarak, müşterilerinden aldığı güç ile her geçen gün hizmet ağını genişletmeyi başarmış ve sürekli aşama kaydederek, kaliteli hizmet konusunda kendisini geliştirmeyi başarmıştır. Çekmeköy Motorlu Kurye ye duyduğunuz güven ve desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Bizimle henüz çalışmamış olan ve çalışmak isteyen müşterilerimiz www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan veya 02122350087 numaraları genell çağrı merkezi numaramızı arayarak bizimle irtibata geçebilir ve abone olarak indirimli ücrete tabi tutularak, Çekmeköy Moto Kurye ile çalışmanın farkına varabilirsiniz.


          Çekmeköy Moto Kurye hareket tarzı kısaca şöyledir. Gönderi kaydı oluşturulduğu anda, Çekmeköy Motorlu Kurye operasyon merkezi, online olarak gönderi kaydınızı ekranda görür ve gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kuryeyi yönlendirerek, en kısa sürede gönderinizi aldırır ve hemen akabinde motorlu kurye ye teslim etmesi talimatını vererek, siz müşterilerimize taahhüt ettiğimiz sürelerde teslimat gerçekleşir ve anında teslimat bilgileri, sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza veya mail adresinize otomatik olarak gönderir. Böylece gönderi işleminiz tamamlanmış olur. Gönderinizi normal moto kurye, expres moto kurye, vip moto kurye olarak gönderebilir veya getirebilirsiniz. Acil kurye talebiniz olduğunda, expres moto kurye veya vip moto kurye tercinde bulunabilirsiniz. Expres kurye ücreti, normal kurye in iki katıdır. Vip kurye ücreti, normal kurye in dört katıdır. Bu ücretlendirmeler, tamamen süre ile alakalıdır. Çağrı merkezi personeli sizi, gönderinizin teslim süresine göre yönlendirerek, yardımcı olur.

Arabalı Kurye Hizmeti

          Arabalı Kurye, moto kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki gönderiniz için, hizmetinize sunulmaktadır.Arabalı kurye hizmetinden yararlanmak için lütfen rezervasyon yaptırın.İstanbul trafiğik durumuna göre teslimat süresi değişmektedir.

Toplu Dağıtım Hizmeti

          Toplu Dağıtım, Expres Kurye Çekmeköy olarak, yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi ve her çeşit gönderinizi, hızlı, güvenilir ve ekonomik şekilde teslimatını gerçekleştirir.Teslimat süresine ve gönderinin hacmine göre dağıtım ücretleri değişmektedir.Çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uçak Kargo Hizmeti

          Uçak Kargo hizmeti müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen gönderi çeşitidir.Kimi zaman hastaya ilaç kimi zamanda resmi daireye evrak yetiştirmek için kullanılır.Hem mecazi hemde gerçek manada hayat kurtaran gönderi türüdür.Dilediğiniz iller hava limanı bulunması şartı ile aynı gün gönderinizi ulaştırmaktayız.

Çekmeköy İlçesi Mahalleleri;

Alemdağ Mahallesi, Aydınlar Mahallesi ,Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi Çatalmeşe ,Mahallesi Ekşioğlu Mahallesi, Güngören Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hüseyinli Mahallesi, Kirazlıdere Mahallesi, Koçullu Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Merkez Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Nişantepe Mahallesi, Ömerli Mahallesi, Reşadiye Mahallesi, Sırapınar Mahallesi, Soğukpınar Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi, Taşdelen Mahallesi

 

Paylaş