İletişime Geç
Tıkla Ara!

Eyüp Motorlu Kurye

Eyüp Motorlu Kurye 


Eyüp bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, sürekli kendimizi yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo ve toplu dağıtım gibi, her türlü gönderilerinizi, bizimle iletişime geçerek, teslimatlarını gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle web sayfamızdan veya genel çağrı merkezi numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.
     Eyüp motorlu kurye, hizmet çeşitlerini, ne işe yaradıklarını, nasıl ücretlendirmelerde bulunulduğu hakkında, kısaca siz değerli müşterilerimize bilgi sunmak istiyoruz.

Eyüp Motorlu Kurye, Hizmetleri ve Ücretleri
              Normal Kurye
Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olanıdır. Gün içerisinde teslimatını istediğiniz zaman, en uygun şekilde ücretlendirilir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

            Expres Kurye
Biraz aciliyeti olan paketlerinizi, bu şekilde teslim ettirmek istediğinizde, süre ile alakalı olarak, iki katı ücrete tabi tutulur. Expres kurye, hızlı seçeneklerin ikidir ve aşağıdaki seçenekler giderek hızlanırken, aynı oranda fiyatları artmaktadır. 

               Acil Kurye
Acil kurye, expres kurye ile kıyaslandığında, daha hızlıdır. Normalin üç katı olarak üctetlendirilir.

               Vip Kurye
Vip  moto kurye teslimat süresi en az olandır. En hızlı motorlu kurye seçeneğidir. Normal gönderi ücretinin, dört katı ücrete tabidir. 

               Arabalı Kurye 
Motorlu Kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlarda olan gönderileriniz ile motorlu kurye personeli yada gönderiniz için risk oluştuğu, kanaatine varıldığı zaman, arabalı kurye hizmeti devreye girer ve gönderinizi alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese, güvenli bir şekilde teslimatını yapar. Detaylı bilgi alabilmek için, lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

               Uçak Kargo 
Uzak bölgelerde olan gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyeti olarak, uçak kurye ideal seçeneklerinden birisidir. Detaylı bilgi alabilmek için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

               Toplu Dağıtım 
Yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi ve her çeşit gönderinizi, toplu dağıtım kategorisinde teslim süresi ve ebatları, göz önüne alınarak, en uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp motorlu kurye, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Eyüp bölgesinde ve çevresinde, hareket halinde veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Eyüp motorlu kurye operasyon merkezi tarafından, her an göreve hazır bir şekilde tutar. Sizden motorlu kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir. Böylelikle zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz alındıktan sonra da, teslim edilmesi gereken adrese doğru yönlendirerek, gönderinizin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Sizde bizimle iletişime geçerek, kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz.

02122350087 /www.elitkurye.com.tr

Eyüp İlçesi Mahalleleri;

Ağaçlı Mahallesi Akpınar Mahallesi Akşemsettin Mahallesi Alibeyköy Mahallesi Çırçır Mahallesi Çiftalan Mahallesi Defterdar Mahallesi Düğmeciler Mahallesi Emniyettepe Mahallesi Esentepe Mahallesi Eyüp Merkez Mahallesi Göktürk Merkez Mahallesi Güzeltepe Mahallesi Işıklar Mahallesi İhsaniye Mahallesi İslambey Mahallesi Karadolap Mahallesi Mimarsinan Mahallesi Mithatpaşa Mahallesi Nişancı Mahallesi Odayeri Mahallesi Pirinççi Mahallesi Rami Cuma Mahallesi Rami Yeni Mahallesi Sakarya Mahallesi Silahtarağa Mahallesi Topçular Mahallesi Yeşilpınar Mahallesi

Paylaş