İletişime Geç
Tıkla Ara!

Sarıyer Motorlu Kurye

         Sarıyer Motorlu Kurye

     Sarıyer bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Sarıyer motorlu kurye, her geçen gün, sizlerin desteğiyle hizmet ağına, yenilerini eklemektedir. Hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenilir, hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir. Normal kurye hakkında geniş bilgi alabilmek için, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Expres kurye, normal moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin, iki katı olarak üctetlendirilir. Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, operasyon personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Acil kurye, expres moto kurye den, biraz daha erken sürede, gönderinizi alır ve teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak hesaplanır. Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek, çağrı merkezi personelimizden, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin, dört katı olarak üctetlendirilir. En hızlı motorlu kurye hizmetidir. Detaylı bilgi alabilmek için, Sarıyer motorlu kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında, geniş bilgi alabilmek için lütfen, Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz, arabalı kurye teslimatı yapılır. Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, daha kapsamlı olarak bilgilendirebilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda olan, yüzlerce, binlerce gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, teslimat süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Sarıyer motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Sarıyer bölgesinde ve diğer bölgelerde park veya hareket halinde bulunan, motorlu kurye personellerini, Sarıyer motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği zaman, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir ve zaman kaybına müsade etmez. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle irtibata geçin. 

Sarıyer İlçesi Mahalleleri;

Ayazağa Mahallesi Bahçeköy Merkez Mahallesi Bahçeköy Yeni Mahallesi Baltalimanı Mahallesi Büyükdere Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çamlıtepe Mahallesi Çayırbaşı Mahallesi Darüşşafaka Mahallesi Demirci Mahallesi Emirgan Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Ferahevler Mahallesi Garipçe Mahallesi Gümüşdere Mahallesi Huzur Mahallesi İstinye Mahallesi Kazım Karabekir Paşa Mahallesi Kemer Mahallesi Kısırkaya Mahallesi Kireçburnu Mahallesi Kocataş Mahallesi Kumköy Mahallesi Maden Mahallesi Maslak Mahallesi Merkez Mahallesi Pınar Mahallesi Poligon Mahallesi Pttevleri Mahallesi Reşitpaşa Mahallesi Rumeli Hisarı Mahallesi Rumeli Kavağı Mahallesi Rumelifeneri Mahallesi Tarabya Mahallesi Uskumruköy Mahallesi Yeni Mahallesi Yeniköy Mahallesi Zekeriyaköy Mahallesi

 

02122350087 / www.elitkurye.com.tr 

Paylaş