İletişime Geç
Tıkla Ara!

Altunizade Motorlu Kurye

Altunizade Motorlu Kurye, Kısıklı caddesi ile Mahir İz caddesi arasında ve çevresinde kalan küçük bölgede, Altunizade mahallesinde ve Türkiye genelinde  etkili Kurye, Moto Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kargo, Toplu Dağıtım, Eczane Kurye, Kiralık Kurye, Gece Kurye hizmeti vermektedir. Altunizade Motorlu Kurye, düşük ücretle yüksek kaliteli hizmet verebilme kapasitesi olan, İstanbul un ve Türkiye nin en köklü Kurye Şirketidir. 444 51 84 numaralı telefondan yada www.elitkurye.com.tr den bize ulaşım Sağlayabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında her türlü desteği, çağrı merkezimizden alabilirsiniz. 


     Altunizade Motorlu Kurye, Üsküdar ilçesinde bulunan, 33 mahalleden bir tanesi olan Altunizade mahallesinde olduğu gibi, Üsküdar, İstanbul, Marmara bölgesinde ve Türkiye genelinde, kaliteli hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Sizde her türlü gönderilerinizin, hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli şekilde teslim edilmesini istiyorsanız, Altunizade Motorlu Kurye ile iletişime geçmeniz kafi olacaktır. www.elitkurye.com.tr /  444 51 84 iletişim bilgilerimiz, sizin uygun ücretle yüksek kaliteli hizmet alabilmeniz içindir. 

Altunizade Motorlu Kurye çevresinde bulunan önemli yerleri kısaca şöyle sıralayabiliriz. Sabahattin Zaim Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi, Marmara İlahiyat fakültesi, Capitol Alışveriş merkezi, Total, Opet, Vakko, Coca Cola, Hayat Kimya, Gratis, Ata Orta Okulu, Haydar Paşa Lisesi, Hafize Özal Orta Okulu, Validebağ Parkı, Academic Hospital, Avrupa Holding, Honda Plaza, Nissan Otomotiv, Modanisa Genel Müdürlük, Garanti BBVA, Hababam Sınıfı Müzesi, çevremizde bulunan ve bilinen yerlerin, başında gelmektedir. Altunizade Motorlu Kurye, 7 gün 24 saat Moto Kurye hizmeti vermektedir. Altunizade, İstanbul un en eski yerleşim yerlerinden birisi olup, Üsküdar İlçesinde bulunan, gelişmiş bir Mahalledir. Bizde bu gelişmiş mahallede ve Türkiye genelinde kaliteli hizmet veren, Moto Kurye şirketiyiz. İletişim bilgilerimiz, 444 51 84 / www.elitkurye.com.tr


     Altunizade Motorlu Kurye, gönderinizin ücretlendirme işlemini çağrı merkezimiz ile görüşerek, öğrenmenizi tavsiye etmektedir. Bölgeler arasındaki ücretler sabit olmakla birlikte, teslim süresi kısaldıkça ücreti artış gösterir. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olarak size uygun olan, normal, Expres, Acil, Vip hizmetlerimizden birisini önerecektir. Motorla taşınması halinde zarar görme riski bulunan gönderilerinizin için, Arabalı Kurye hizmetlerimiz vardır. Hizmetlerimiz sadece Motorlu veya Arabalı ile sınırlı değildir. Uçak Kargo, Toplu Dağıtım, Eczane Kurye, Gece Kurye, Kiralık Kurye hizmetlerimiz mevcuttur. Altunizade Motorlu Kurye, Yurt içi gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek için, siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında ve hazır bulunmaktadır. İletişim bilgilerimiz 444 51 84 / www.elitkurye.com.tr çağrı merkezimiz ve Web sitesimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş