İletişime Geç
Tıkla Ara!

Esenyurt Motorlu Kurye

     Esenyurt Motorlu Kurye


     Esenyurt motorlu kurye, Esenyurt bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermektedir. Kurye faaliyetlerimiz, motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım hakkında, kısaca bilgi sunmak istiyoruz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan ve en uygun ücretle yapılan, gönderi faaliyetidir. Normal kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için, bizimle irtibata geçiniz. Esenyurt motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi sunacaktır. 

     Expres kurye, normal moto kurye ile oranla gönderileriniz, biraz daha erken sürede teslim edilmesi sağlanır. Normal kuryenin iki olarak üctetlendirilir. Esenyurt motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz tarafından,  kapsamlı bilgi  sunulacaktır.

  Acil kurye, expres kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Esenyurt motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi kısa olan, kurye faaliyetidir. Gönderiniz olabilecek en kısa sürede alınıp, teslim edilmesi sağlanır. Normal kuryenin dört misli ücrete tabidir. Esenyurt motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Esenyurt motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz tarafından, siz değerli müşterilerimize, kapsamlı bilgi sunacaktır.

 Arabalı kurye, gönderilerinizin motorsiklet ile taşınamayacak kadar büyük veya ağır olması gibi extra durumlarda, arabalı kurye hizmeti, iyi bir alternatif olarak, hizmetinize sunulmaktadır. Esenyurt motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda olan, davetiye, hediye gibi, yüzlerce, binlerce gönderilerinizi, toplu dağıtım kategorisinde, teslimat süreler ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Esenyurt motorlu kurye, çağrı merkezimizle iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Esenyurt bölgesinde ve çevresinde hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Esenyurt motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutarak, sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin teslim alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en seri şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Kaliteli hizmetle tanışmak için, aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizimle iletişime geçiniz.

Esenyurt İlçesi Mahalleleri;

Akçaburgaz Mahallesi Ardıçlı Mahallesi Atatürk Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Esenkent Mahallesi Fatih Mahallesi Güzelyurt Mahallesi İncirtepe Mahallesi İnönü Mahallesi İstiklal Mahallesi Mehterçeşme Mahallesi Merkez Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Örnek Mahallesi Pınar Mahallesi Saadetdere Mahallesi Sanayi Mahallesi Talatpaşa Mahallesi Yenikent Mahallesi Yeşilkent Mahallesi


02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Paylaş