İletişime Geç
Tıkla Ara!

Maltepe Motorlu Kurye

Maltepe Motorlu Kurye

Maltepe Moto Kurye olarak, normal moto kurye, expres moto kurye, acil moto kurye ve vip moto kurye hizmetleri ile birlikte, arabalı kurye, toplu dağıtım, uçak kargo hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için, çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. 

     Maltepe motorlu kurye ile iletişime geçmek, www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan veya 02122350087 genel çok merkezimizi arayarak, iki şekilde gerçekleşmektedir. Çağr merkezi personelimiz, gönderileriniz ile alakalı her konuda, size yardımcı olacaktır. 

     Normal motorlu kurye nedir??? 

Normal moto kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir. Çok acil olmayan, gün içerisinde teslim olması yeterli olan, gönderileriniz içindir ve ücret olarak, en uygun olanıdır. 

     Expres motorlu kurye nedir??? 

Expres moto kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, biraz daha erken sürede, teslimatı istenen gönderileriniz içindir ve ücret olarak, normal motorlu kurye nin iki katıdır. 

     Acil motorlu kurye nedir??? 

Acil moto kurye,  expres kurye ile kıyaslandığında, acil kurye daha erken teslimat gerçekleştirir ve bu kurye seçeneği, normal kuryenin, üç katı olarak ücretlendirilir. 

     Vip motorlu kurye nedir??? 

Vip moto kurye, vip kurye teslim süresi en kısa olan kurye seçeniğidir ve teslimat olabilecek en hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Vip kurye seçeneği tercih edildiğinde , normal kuryenin dört katı olarak ücrete tabi tutulur. 

     Gönderilerinizin sürelerine göre, size en uygun kurye seçeneği, çağrı merkezi personelimiz tarafından size önerilir ve yukarıda belirtilen kurye seçeneklerinin süreleri ile beraber ücretleri hakkında detaylı bilgi verilmektedir. 

     Arabalı Kurye nedir??? 

Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlarda, ağırlıkta veya moto kurye ile taşındığında kurye personelimize yada gönderinize zarar vereceğine kanaat oluşan, gönderileriniz için, en uygun kurye seçeneğidir. Motorlu kurye kadar seri olmasada, gönderilerinizin  güvenli bir şekilde, teslimatı gerçekleştirilir. 

     Uçak Kargo nedir??? 

Uçak kargo, bölgeden bölgeye acil olan, uzak bölgelerdeki gönderileriniz içindir. Uçak kargo hakkında, ne gönderebilir yada nasıl gönderebilirim diyorsanız, lütfen çağrı merkezimizle irtibata geçiniz. 

     Toplu Dağıtım nedir??? 

Toplu Dağıtım, yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi veya gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirir. Gönderinizin süresine ve ebatlarına göre, en uygun şekilde ücretlendirilir. Dilerseniz, çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

  
     Maltepe motorlu kurye nasıl hareket ediyor??? 

Maltepe Moto Kurye operasyon merkezi, Maltepe bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde moto kurye personelini, göreve hazır bir şekilde, kontrol altında tutulmaktadır. Sizden kurye talebi olduğunda, operasyon merkezimiz, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en seri şekilde gönderinizi, kurye personeline aldırır. Kurye gönderinizi alır almaz, operasyon merkezimize bildirir ve operasyon merkezi, gönderinizin teslim olunmasını istediğiniz adrese, moto kurye personelini yönlendirir. Kurye gönderinizi teslim ettiği anda, sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza veya mail adresinize otomatik olarak, teslimat bilgileri gelir. Böylece gönderi işleminiz tamamlanmış olur. Dilerseniz abone olarak, indirimli ücretlerden yararlanabilirsiniz.

 

Maltepe İlçesi Mahalleleri

Paylaş