İletişime Geç
Tıkla Ara!

Çatalca Motorlu Kurye

         Çatalca Motorlu Kurye

     Çatalca bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve çevre bölgelerdede hizmet veren, Çatalca motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin katkıları ile her geçen gün, hizmet ağını genişletmiştir. Bizimle henüz çalışmamış olan müşterilerimiz için, hizmetlerimiz hakkında, kısaca bilgi sunmak istiyoruz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ekonomik kurye faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çatalca motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

     Expres kurye, normal moto kurye ile oranla daha hızlıdır ve normal kuryenin iki olarak üctetlendirilir. Expres kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için lütfen, Çatalca motorlu kurye çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Acil kurye, expres moto kurye den daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin üç katıdır. Detaylı bilgi için, Çatalca motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, kapsamlı bilgi sunulacaktır.

     Vip kurye, teslimat süresi en az olan ve en hızlı kurye faaliyetidir. Ücreti, normal kurye ücretinin dört mislidir. Daha geniş bilgi için, Çatalca motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için, Çatalca motorlu kurye çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

    Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ölçülerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Arabalı kurye hakkında bilgi almak için lütfen, Çatalca motorlu kurye çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce, gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, teslimat süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilmeniz içindir. Detaylı bilgi için lütfen, Çatalca motorlu kurye, çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

     Çatalca bölgesinde ve çevresinde hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Çatalca motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın, motorlu kurye personellerini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz alındıktan sonra da, en seri şekilde teslimatını gerçekleştirir. Sizlerde kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetle tanışmak için, bizimle irtibata geçiniz.

Çatalca İlçesi Mahalleleri;

Akalan Mahallesi Atatürk Mahallesi Aydınlar Mahallesi Bahşayiş Mahallesi Başak Mahallesi Belgrat Mahallesi Celepköy Mahallesi Çakıl Mahallesi Çanakça Mahallesi Çiftlikköy Merkez Mahallesi Dağyenice Mahallesi Elbasan Mahallesi Fatih Mahallesi Ferhatpaşa Mahallesi Gökçeali Mahallesi Gümüşpınar Mahallesi Hallaçlı Mahallesi Hisarbeyli Mahallesi İhsaniye Mahallesi İnceğiz Mahallesi İzzettin Mahallesi Kabakça Mahallesi Kaleiçi Mahallesi Kalfa Mahallesi Karacaköy Merkez Mahallesi Karamandere Mahallesi Kestanelik Mahallesi Kızılcaali Mahallesi Muratbey Merkez Mahallesi Nakkaş Mahallesi Oklalı Mahallesi Ormanlı Mahallesi Ovayenice Mahallesi Örcünlü Mahallesi Örencik Mahallesi Subaşı Mahallesi Yalıköy Mahallesi Yaylacık Mahallesi Yazlık Mahallesi

Elit Kurye Ve Dağıtım Hizmetleri 

0212 235 00 87

Paylaş