İletişime Geç
Tıkla Ara!

Kalite Politikamız Dinamik bir ekiple, dağıtım sektöründe müşterilerimizin beklentilerinden daha da fazlasını vermeye çalışan, kaliteli ve efektif çözümler üreten, başarı odaklı bir firmayız.

Elit Moto Kurye olarak kalite politikamız şu iki temel üzerinde yükselir. Müşterilerimizin beklentisini anlamak müşterilerimizin bizden beklentisini ve gelecekte oluşabilecek beklentileri anlamaya çalışırız. Bunun için müşterilerimiz ile yakın temas içinde bulunur, sistematik ve araştırmacı yaklaşım prensibiyle çalışırız. Müşterilerimizin beklentisine cevap vermek müşterilerimizin beklentilerini, imkanlar çerçevesinde, karlılık hedefini de ihlal etmeden, bir çözüm ortağı mantığı ile karşılamaya çalışırız.

Moto Kurye olarak kalite politikamızın devamlılığının, iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin, kalite sistemimizin uygunluğunun sürekli olarak denetleneceğini taahhüt ederiz. Hizmetlerimiz Küçük paket taşımacılığı, evrak ve döküman taşımacılığı Expres dağıtım kampanya, duyuru,açılış ve her türlü tanıtım broşürleri. Davetiye dağıtım açılış, sergi ve konser davetiyeleri.

Tebrik kartları dağıtımı bayram yılbaşı ve özel günler için hazırlanan kartlar. Toplu sayıda veya az sayıda düzenli periyotları olan faturalar. Kurye hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmak için moto kurye son sürat çalışmaktadır.