İletişime Geç
Tıkla Ara!

Edirne Motorlu Kurye

 EDİRNE MOTORLU KURYE


     Edirne, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ, Yalova İllerinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Edirne Motorlu Kurye siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile birlikte büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir ve genişletmeye devam etmektedir. Başlıca hizmetlerimiz şöyledir : Motorlu kurye, Arabalı Kurye, Uçak kurye, kiralık kurye, Eczane kurye, Gece kurye, Toplu Dağıtım gibi hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizin işleyişi aşağıda belirtilmiştir. Edirne Motorlu Kurye İletişim bilgilerimiz :444 51 84 /www.elitkurye.com.tr


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan kurye faaliyetidir. Daha fazla bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin, üç katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir ve daha hızlısı yoktur. Normal kurye ücretinin dört katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Gece Kurye, dilerseniz mesai saatleri dışında kalan süre içinde kurye talebinde bulunabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde kurye kiralıyoruz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık, izin, rapor, yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen, Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Bu hizmet hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Geniş bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin, ebatları ve teslimat süreleri göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Trakya bölgesinde Edirne, kayıtlarda en eski Traklılar tarafından yerleşim yeri haline gelmiştir. Daha sonra bu bölgeyi, Roma, Bizans, Bulgar Türkleri, sonra tekrar Bizans almış ve tarihte sürekli bir savaş halinde bulunan Edirne, Osmanlı tarafından fethedildikten sonra, istikrara kavuşmuştur. Bir dönem, Osmanlı İmparatorluğunda, Başkent olmuştur ve bize, Atalarımızdan miras kalmıştır. Edirne Motorlu Kurye, bu tarihi şehirde hizmet veren ve tüm Marmara bölgesinde ve Türkiye genelinde etkili bir biçimde faaliyetlerini yürütmektedir. Sizlerde, Türkiye genelinde kaliteli Kurye hizmeti alabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Edirne Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere her konuda yardımcı olacaktır. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
444 51 84 /www.elitkurye.com.tr

Paylaş