İletişime Geç
Tıkla Ara!

Sultanbeyli Motorlu Kurye

Sultanbeyli Motorlu Kurye

          Sultanbeyli Moto Kurye
          Sultanbeyli arabalı kurye
          Sultanbeyli toplu dağıtım 
          Sultanbeyli uçak kargo 

          Sultanbeyli Motorlu Kurye olarak, verdiğimiz hizmet  çeşitlerini, yukarıda belirttiğimiz gibi hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Moto Kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım, hizmet çeşitlerini ne şekilde veriyoruz???


  Moto Kurye / motorlu kurye / hizmetlerimiz


          Normal kurye 

          Expres kurye

          Acil kurye

          Vip kurye

Sultanbeyli Moto Kurye, Sultanbeyli bölgesinde ve çevresinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer tüm bölgelerde hizmet vermektedir. Acil kurye ihtiyaçlarınızda, Sultanbeyli motorlu kurye ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Genel çağrı merkezi numaramız 02122350087 den veya www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan kurye kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezimiz, gönderinizin teslim edilme süresini göz önünde bulundurularak, normal moto kurye, expres moto kurye, acil moto kurye, vip moto kurye seçeneklerinden, size en uygun olanını tavsiye ederek, yardımcı olmaktadır. 

Normal kurye: Normal  kurye, gün içerisinde teslim edilen, ücreti en uygun olan, motorlu kurye hizmetidir. 

Expres kurye : Expres kurye, normal kuryeye oranla, daha erken teslim edilmesi gereken, gönderileriniz için kullanılır ve ücret olarak, normal kuryenin iki katıdır. 

Acil kurye : Acil kurye, expres kurye ile kıyaslandığında, daha erken teslimat gerçekleştirilir ve acil kurye, normal kuryenin üç katı olarak üctetlendirilir. 

Vip kurye : vip kurye en kısa sürede teslimatı gerçekleştirilen, en hızlı motorlu kurye hizmetidir ve ücret olarak, normal kuryenin dört katıdır. 

Arabalı Kurye : Arabalı kurye, motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebatlarda yada ağırlıktaki gönderileriniz için verdiğimiz hizmetlerden biridir. Hem moto kurye, hemde gönderinizin zarar görmemesi için arabalı kurye en uygun seçeneklerden birisidir. 

Toplu Dağıtım : Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi, gönderilerinizi güvenli bir şekilde teslim edilmesi için en uygun hizmetlerimizden birisidir. 

Uçak kargo :Şehirler arası gönderilerinizi adresten adrese ulaştırıyoruz.Uçak saatlerine göre gönderiniz çok kısa zamanda alıcısına ulaşmaktadır.

 

 

          Sultanbeyli Motorlu Kurye olarak, siz değerli müşterilerimize, öncelikli hedefimiz kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bunun için operasyon merkezimiz Sultanbeyli bölgesinde ve çevresinde, hareket halinde veya park halinde moto kurye bulundurur. Acil kurye ihtiyacınız olduğunda, expres kurye olarak, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye, operasyon merkezimiz tarafından yönlendirilir. Gönderiniz alındıktan sonra, teslim edilmesi gereken adrese expres moto kurye tarafından, en seri şekilde teslimatını yaparak, sizi bulunduğunuz zor durumdan kurtarır. Gönderinizi teslim ettikten sonra, teslim bilgileri, sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza veya mail adresinize otomatik olarak düşer. Sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

Abdurrahmangazi Mahallesi, Adil Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Battalgazi Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hamidiye Mahallesi, Hasanpaşa Mahalles,i Mecidiye Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Necip Fazıl Mahallesi, Orhangazi Mahallesi, Turgut Reis Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi
    
         www.elitkurye.com.tr 

          02122350087

Paylaş