İletişime Geç
Tıkla Ara!

Arnavutköy Motorlu Kurye

Arnavutköy Motorlu Kurye

     Arnavutköy bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Arnavutköy motorlu kurye, hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde, siz değerli müşterilerimize, hizmet vermektedir. Henüz bizimle tanışmamış olan müşterilerimiz için, kısaca bilgilendirme sunmak isteriz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan, kurye faaliyetidir. Süresi fazla olduğu için, ücretide en ekonomik olanıdır. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

     Expres kurye, normal moto kurye ile arasında zaman farkı olup, gönderinizin daha erken sürede, teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Expres kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

   Acil kurye, expres moto kurye den biraz daha hızlıdır ve normal kuryenin, üç katı olarak üctetlendirilir. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin olabilecek en kısa sürede alınıp, teslim edilmesi en kısa sürede yapılması içindir. Ücreti normal kurye ücretinin dört mislidir. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Ücreti ve süresi hakkında bilgi almak için, Arnavutköy motorlu kurye ile iletişime geçebilirsiniz.

Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Ücreti ve zamanı ile ilgili, detaylı bilgi alabilirsiniz. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

     Toplu dağıtım, sayıca fazla olan, yüzlerce, binlerce, hediyelerinizi, davetiyelerinizi ve her nevi gönderilerinizi, toplu dağıtım kategorisinde, teslimat süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Arnavutköy motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Arnavutköy bölgesinde ve çevresinde hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, operasyon merkezimiz kontrolü tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği zaman, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın, motorlu kurye personeleni yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en seri şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Arnavutköy motorlu kurye ile hızlı, ekonomik, güvenilir hizmet almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. 

Arnavutköy İlçesi Mahalleleri;

Adnan Menderes Mahallesi Anadolu Mahallesi Arnavutköy Merkez Mahallesi Atatürk Mahallesi Baklalı Mahallesi Balaban Mahallesi Boğazköy İstiklal Mahallesi Bolluca Mahallesi Boyalık Mahallesi Çilingir Mahallesi Deliklikaya Mahallesi Dursunköy Mahallesi Durusu Mahallesi Fatih Mahallesi Hacımaşlı Mahallesi Hadımköy Mahallesi Haraççı Mahallesi Hastane Mahallesi Hicret Mahallesi İmrahor Mahallesi İslambey Mahallesi Karaburun Mahallesi Karlıbayır Mahallesi M.Fevzi Çakmak Mahallesi Mavigöl Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Nenehatun Mahallesi Ömerli Mahallesi Sazlıbosna Mahallesi Taşoluk Mahallesi Tayakadın Mahallesi Terkos Mahallesi Yassıören Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yeniköy Mahallesi Yeşilbayır Mahallesi Yunus Emre Mahallesi

02122350087 / www.elitkurye.com.tr 

Paylaş