İletişime Geç
Tıkla Ara!

Türkiye'nin en köklü ekspres kurye firması olarak uygun ve ek ücretsiz fiyat tarifesinden kurye hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel kadromuz ve son model kurye araçlarımız sayesinde kusursuz bir şekilde hizmet sunuyoruz. Uzun yıllardan itibaren sektörümüzde yer alıyoruz ve geniş ödeme seçenekleri sunuyoruz. Kurumsal olarak kurye hizmetleri sunduğumuzdan resmi web sitesine sahibiz.

Kaliteli hizmet politikamız ve dinamik personelimiz ile tüm beklentilere kusursuz bir şekilde hitap ediyoruz. Yılların deneyimlerine sahip olmamız sebebiyle firmalara ve bireylere son derece avantajlı bir biçimde kurye hizmetleri sunuyoruz. Türkiye'nin en prestijli kurye firması olarak düğün, nişan, tebrik kartları, sünnet gibi organizasyonlarda kart dağıtımında 7/24 moto kurye hizmeti sunuyoruz.

Hizmet Kataloglarımız

Profesyonel ekspres kurye firması olarak geniş hizmet katalogları sunuyoruz. Moto Kurye, Uçak Kargo Hizmeti, Araçlı Kurye Hizmeti ve Toplu Dağıtım Hizmeti gibi birçok farklı kurye seçenekleri sunuyoruz. Moto Kurye hizmetimizde 7/24 kesintisiz olarak hizmet sunuyoruz. Uçak Kargo hizmetimizi 3 saat içerisinde gerçekleştiriyoruz. Arabalı Kurye hizmetimizde ürünlerinizi hızlı bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Toplu Dağıtım Hizmetimizde ise tüm reklam organizasyonlarınız için hızlı bir şekilde kurye hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın Özellikleri

Sektörünün en kaliteli ekspres kurye firması olarak kuruluş yılımızdan buyana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Profesyonel kadromuz sayesinde haftanın tüm günü problemsiz ve seri bir şekilde kurye hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Kurumsal web sitemizden geniş referanslar ve hizmet katalogları sunuyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde ödemelerimizi nakit ve tüm kredi kartları üzerinden tahsil ediyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde ek ücretsiz ve en iyi fiyat tarifesi ile hizmet sunuyoruz.

Tüm kurye hizmetlerimizi garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Deneyimli kurye firması olarak 81 ilimize uçak kargo hizmeti sunuyoruz. Kurumsal kurye sitemizden kurye teslim saati hesaplama uygulaması sunuyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde erken süreçli teslimat güvencesi sunuyoruz. Geniş kurye hizmetleri sunan firmamızı özel kılan etkenlerden biri de, 81 ilimizden pek çok firmalar tarafından tercih edilmesidir. Bu sebeple web sitemizden çok geniş düzeyde referans kataloğu sunuyoruz ve müşterilerimize güvenceler sunuyoruz.

Firmamızın Neden Tercih Etmelisiniz?

Türkiye'de pek çok kurye firmaları hizmet sunmasına karşın titiz ekspres kurye firmamız sayesinde daha düşük bir maliyet üzerinden kurye hizmetleri alabilirsiniz. Deneyimli kadromuz sayesinde avantajlı bir şekilde kurye hizmeti alabilir ve daha hızlı bir biçimde ürününüzü teslim alabilirsiniz. Web sitemizden online bir şekilde kurye hizmeti talep edebilir ve kurye hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz. Garantili kurye firması olarak cenaze taşımacılığı, küçük ve büyük hayvan taşımacılığı gibi şehir dışı gönderilerde Uçak Kargo Hizmeti sunuyoruz.

Kurye Hizmeti Talep Etmek İçin

Türkiye'nin neresinde olursanız olsun ekspres kurye firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz kurye hizmeti talep etmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve telefon numaralarımız üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Sitemizden 7/24 müşteri hizmetleri bölümünden de iletişime geçebilir ve kurye hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Kurye firmamızı yakından incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş