İletişime Geç
Tıkla Ara!

Bakırköy Motorlu Kurye

Bakırköy Motorlu Kurye

     Bakırköyün tamamında olduğu gibi, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizden desteğiyle, her geçen gün, hizmet ağımıza yenisini ekleyerek, Bakırköy motorlu kurye olarak büyümekteyiz. Detaylı bilgi için, bizimle iletişime geçiniz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan ve en uygun ücretle yapılan, kurye faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy motorlu çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Expres kurye, normal moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Normal kurye ücretinin, iki katı ücrete tabidir. Bakırköy motorlu kurye ile geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, normal moto kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Expres kurye teslimat süresinden daha erken, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bakırköy motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz tarafından, gönderileriniz ile ilgili her konuda bilgilendirirsiniz.

     Vip kurye, normal moto kurye ücretinin, dört katı olarak üctetlendirilir. Gönderiniz olabilecek en kısa sürede, alınır ve teslim edilir. Bizimle iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bakırköy motorlu kurye çağrı personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki gönderileriniz için, alternatif bir taşımacılık faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen, Bakırköy motorlu kurye çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en düşük fiyatlarla gönderileriniz teslim edilir. Bakırköy motorlu kurye çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek, detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

   Bakırköy motorlu kurye operasyon merkezi personelimiz, Bakırköy ve diğer bölgelerde, park halinde veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini, kontrol altında tutulmaktadır. Sizden acil kurye talebi geldiğinde, operasyon merkezimiz, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir. Böylelikle zaman kaybına müsade etmeyerek, hızlı bir şekilde gönderinizi, teslim ettirir. Bizimle iletişime geçerek, sizlerde kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz. Bakırköy motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.


02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Bakırköy İlçesi Mahalleleri;

Ataköy 1. Mahallesi Ataköy 2-5-6. Mahallesi Ataköy 3-4-11. Mahallesi Ataköy 7-8-9-10. Mahallesi Basınköy Mahallesi Cevizlik Mahallesi Kartaltepe Mahallesi Osmaniye Mahallesi Sakızağacı Mahallesi Şenlikköy Mahallesi Yenimahalle Mahallesi Yeşilköy Mahallesi Yeşilyurt Mahallesi Zeytinlik Mahallesi Zuhuratbaba Mahallesi

 

Paylaş