İletişime Geç
Tıkla Ara!

Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye

 Gaziosmanpaşa Motorlu Kurye

     Gaziosmanpaşa genelinde, İstanbul un tamamında, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Gaziosmanpaşa motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin katkıları ile her geçen gün büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Henüz bizimle tanışmamış olan müşterilerimiz için, tanıtım amacı ile hakkımızda kısa bir bilgilendirme sunmak isteriz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan, taşımacılık faaliyetidir. Süresi fazla olduğu için, ücretide en uygun olanıdır. Gaziosmanpaşa motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Expres kurye, normal kurye ile kıyaslandığında daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek için, kurye seçeneklerinden birisidir. Expres kurye ücreti, normal kurye ücretinin iki katıdır. Gaziosmanpaşa motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, teslimat süresi expres kuryeden daha erken ulup, normal kurye ücretinin, üç katı olarak hesaplanır. Gaziosmanpaşa motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Vip kurye, gönderinizin teslimatı en kısa sürede yapılan, kurye faaliyetidir. Gönderiniz olabilecek en kısa sürede alınıp, teslim edilmesi gereken adrese teslim edilmesi sağlanır. Gaziosmanpaşa motorlu kurye çağrı merkezimizle iletişime geçerek, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Uçak kargo, bölgeler arası fark fazla olduğu zaman, en ideal taşıma faaliyetlerimizden birisi de uçak kuryedir. Uçak kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için lütfen, Gaziosmanpaşa motorlu kurye çağrı merkezimiz ile, iletişime geçiniz.

  Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır olan yada ebatları büyük olan gönderileriniz, arabalı kurye hizmeti ile taşımacılık faaliyeti yapılır. Gaziosmanpaşa motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda olan yüzlerce, binlerce gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, teslimat süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için lütfen, Gaziosmanpaşa motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayınız.

     Gaziosmanpaşa bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde bulunan, motorlu kurye personellerini, Gaziosmanpaşa motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman tasarrufu sağlar. Böylece en seri şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle irtibata geçin.

Gaziosmanpaşa İlçesi Mahalleleri;

Bağlarbaşı Mahallesi Barbaros Hayrettinpaşa Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Hürriyet Mahallesi Karadeniz Mahallesi Karayolları Mahallesi Karlıtepe Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Merkez Mahallesi Mevlana Mahallesi Pazariçi Mahallesi Sarıgöl Mahallesi Şemsipaşa Mahallesi Yeni Mahallesi Yenidoğan Mahallesi Yıldıztabya Mahallesi

 

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Paylaş