İletişime Geç
Tıkla Ara!

Küçükçekmece Motorlu Kurye

Küçükçekmece Motorlu Kurye

İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve Küçükçekmece bölgesinde, etkin bir şekilde, taşıma faaliyetleri gerçekleştiren, Küçükçekmece motorlu kurye, her geçen gün, sizlerin desteğiyle büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle irtibata geçiniz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan, ücreti ise en az olan kuryecilik faaliyetidir. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Küçükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 

     Expres kurye, normal moto kuryeye oranla, gönderileriniz biraz daha erken teslim edilir. Normal kurye ücretinin iki katıdır. Detaylı bilgi için, bizimle irtibata geçiniz. Küçükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, geniş çaplı bilgi sunacaktır.

Acil kurye, expres moto kuryeye oranla, daha erken sürede gönderinizin teslimatını yaptırır. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Küçükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı olarak bilgi elde edebilirsiniz.

     Vip kurye, kuryecilik faaliyetinin en hızlı olanıdır. Gönderiniz olabilecek en kısa sürede alınıp, teslim ettirilir. Normal kurye ücretinin, dört katı olarak üctetlendirilir. Küçükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz, çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar, ağır olan yada ebatları büyük olan, gönderileriniz için arabalı kurye iyi bir seçenektir.
Küçükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, geniş çaplı bilgi alabilirsiniz.

Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Daha fazla bilgi almak için, Küçükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

     Toplu dağıtım, toplu şekilde teslim edilmesini istediğiniz,davetiye, hediye ve her nevi gönderilerinizi, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Küçükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Küçükçekmece bölgesinde ve çevresinde, park veya hareket halinde bulunan, motorlu kurye personellerini, Küçükçekmece motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutarak, sizlerden kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve gönderinizin en seri şekilde alınıp, teslim edilmesini sağlar. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz.


02122350087    / www.elitkurye.com.tr

Küçükçekmece İlçesi Mahalleleleri;

Atakent Mahallesi Atatürk Mahallesi Beşyol Mahallesi Cennet Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Gültepe Mahallesi Halkalı Merkez Mahallesi İnönü Mahallesi İstasyon Mahallesi Kanarya Mahallesi Kartaltepe Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Mehmetakif Mahallesi Söğütlü Çeşme Mahallesi Sultan Murat Mahallesi Tevfik Bey Mahallesi Yarımburgaz Mahallesi Yeni Mahalle Mahallesi Yeşilova Mahallesi

 

Paylaş