İletişime Geç
Tıkla Ara!

Silivri Motorlu Kurye

    Silivri Motorlu Kurye

     Silivri de, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Silivri motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin desteği ile, her geçen gün hizmet ağına, yenilerini eklenmektedir. Kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

     Normal kurye, teslimat süresi en geniş olan, taşımacılık faaliyetidir. Süresi fazla olduğu için, ücretide en uygun olanıdır. Silivri motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Expres kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin, iki katı olarak üctetlendirilir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Silivri motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

  Acil kurye, expres moto kurye den biraz daha hızlıdır ve normal kuryenin, üç katı olarak hesaplanır. Acil kurye hakkında geniş bilgi alabilmek için, Silivri motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, iletişime geçebilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde teslim, edilen kurye faaliyetidir. Vip kurye hakkında daha fazla bilgi almak için, Silivri motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında daha fazla bilgi almak için, Silivri motorlu kurye, çağrı merkezi ile geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

   Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz, arabalı kurye hizmeti ile teslimatı yapılır. Silivri motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, arabalı kurye hakkında, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda  olan yüzlerce, binlerce, gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, gönderinizin teslimat süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle yapılan, teslimat işlemidir. Silivri motorlu ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Silivri bütününde ve çevresinde, park veya hareket halinde bulunan, motorlu kurye personellerini, Silivri motorlu kurye, operasyon merkezi kontrolü altında bulundurur. Sizlerden kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın kurye yönlendirilerek, gönderinizin hızlı alınması sağlanır ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Kaliteli hizmetle tanışmak, çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

Silivri İlçesi Mahalleleri;

Akören Mahallesi Alibey Mahallesi Alipaşa Mahallesi Balaban Mahallesi Bekirli Mahallesi Beyciler Mahallesi Büyükçavuşlu Merkez Mahallesi Büyükkılıçlı Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çayırdere Mahallesi Çeltik Mahallesi Danamandıra Mahallesi Fatih Silivri Mahallesi Fenerköy Mahallesi Fevzipaşa Mahallesi Gazitepe Mahallesi Gümüşyaka Merkez Mahallesi Hürriyet Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi Kadıköy Mahallesi Kavaklı Mahallesi Kurfallı Mahallesi Küçük Kılıçlı Mahallesi Küçüksinekli Mahallesi Mimarsinan Silivri Mahallesi Ortaköy Merkez Mahallesi Piri Mehmet Paşa Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Sayalar Mahallesi Selimpaşa Merkez Mahallesi Semizkumlar Mahallesi Seymen Mahallesi Sinekli Mahallesi Yeni Mahallesi Yolcatı Mahallesi

 

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Paylaş