İletişime Geç
Tıkla Ara!

Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar Motorlu Kurye

     Avcılar motorlu kurye, Marmara bölgesinde, İstanbul genelinde ve Avcılar bölgesinde, etkin bir şekilde kurye hizmeti vermektedir. Motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo ve toplu dağıtım gibi hizmetler sunmaktayız. Kısaca hizmetlerimiz hakkında, bilgi vermek isteriz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ideal seçenektir. Gönderi ücreti en düşük olanıdır. Avcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından kapsamlı olarak bilgilendirebilirsiniz.

     Expres kurye, gönderinizin süresi biraz daha erken ise expres kurye, normal kurye den biraz daha hızlıdır ve normal kuryenin iki olarak üctetlendirilir. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, Avcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayınız.

 Acil kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında, daha hızlı teslimat gerçekleştirilir. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Avcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimizden, daha geniş çapta bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, motorlu kurye hizmetinin olabilecek, en hızlı şeklidir. Normal kurye ücretinin dört mislidir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Avcılar motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Uçak Kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Dilerseniz gönderileriniz uçak kurye ile taşınabilir. Daha kapsamlı bilgi alabilmek için, bizimle irtibata geçiniz. Avcılar motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizleri aydınlatacaktır.

Arabalı kurye, gönderilerinizin motorla taşınması hem kurye, hemde gönderinizin için, risk oluşturuyor ise  arabalı kurye en ideal çözümdür. Arabalı kurye hakkında, geniş bilgi alabilmek için, Avcılar motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıdaki, davetiye, hediye gibi, yüzlerce binlerce gönderileriniz için, toplu dağıtım kategorisinde, gönderileriniz süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Avcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, geniş çaplı bilgi alabilirsiniz.

     Avcılar bölgesinde ve çevresinde hareket eden veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Avcılar motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin teslim alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir. Böylelikle hem alım işlemi, hemde teslim işlemini, seri bir şekilde gerçekleştirir. Kaliteli hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Avcılar İlçesi Mahalleleri

Ambarlı Mahallesi Cihangir Mahallesi Denizköşkler Mahallesi Firuzköy Mahallesi Gümüşpala Mahallesi Merkez Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Tahtakale Mahallesi Üniversite Mahallesi Yeşilkent Mahallesi

Paylaş