İletişime Geç
Tıkla Ara!

Yoğun iş temposunda çalışan ve toplantıda olan insanlar bazen önemli evrak, belge ve çeşitli ürünlerini ilgili adreslere ulaştırmak isterler. Ancak bazen koşullar gereği bu durum her zaman mümkün olmuyor. Kurye özel paketler ve acil evrakların olduğu durumlarda bunları bir motosiklet aracılığıyla ilgili noktaya zamanında ulaştıran şirketlerdir. İşte bizler siz saygıdeğer müşterilerimiz için elit kurye şirketi olarak 7/24 sürekli hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Amacımız zamanında ve güvenli şekilde sizlere hizmetimizi sunmaktır. Eğer sizlerin de ulaştırmanız gereken önemli evraklarınız var ise motorlu kuryelerimiz sayesinde trafik engeli tanımadan bu belgelerinizi ilgili istikamete bırakabiliriz. Gece vakti müsait olmadığınız bir anda mutlaka ulaştırmanız gereken önemli bir belge var ise, bizler gece kurye servisimiz ile evrakınızı uygun şekilde adresinize ulaştırırız. Önemli olan paketlenmiş olan ürününüzün en güvenli şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasıdır.

Verilen Kurye Hizmetlerimiz

Acil olarak adresine ulaştırılması gereken değerli evraklarınızı en geç 1 saatte ilgili birime ulaştırıyoruz. Normal bir teslimat yaklaşık 3-4 saat kadar sürüyor. Ekonomik ve pratik kurye hizmetimiz sayesinde ürünlerinizi hassasiyetle bize iletmiş olduğunuz adresinize götürüyoruz. Eğer çok acil yerine ulaşması gereken bir gönderiniz var ise, Double Ekspres Kurye hizmetimizden faydalanarak paketinizin yarım saat veya 45 dk. içerisinde ilgili adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ekspres kurye hizmetimizin teslimat süresi 75-90 dakika arasında değişebiliyor. Gece vakti de olsa hızlı, ekonomik, kaliteden ödün vermeyen bir hizmet seçeneğini tercih etmeniz sayesinde gece kurye çalışanlarımız bir telefon kadar size uzaktır.

Gece Kurye Hizmetimiz

Akşam mesai bitiminden sonra işiniz olsa bile bizler 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için 0532 491 26 87 veya 0212 235 00 87 numaralı telefonlarımızı arayabilir ve gece kurye hizmeti hakkında bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Telefon numaralarımız ve e-mail adresimiz iletişim sayfamızda yer alıyor.

Kurye Gönderirken Hangi Hususlara Dikkat Edilmelidir?

Kuryenizin teslimat işleminin en hızlı şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız, mutlaka kurye personeli adresinize gelmeden önce gönderinin hazır edilmesi gerekiyor. Gönderiniz hazır halde olmadan kurye talebinde bulunduğunuz takdirde teslimat süresi gecikebilir. Bu yüzden gönderiniz tamamen hazır olduğu zaman hemen bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Ayrıca gönderinin paketlenerek, zarflanarak veya poşetlenerek üst kısmına gideceği noktanın adresi, gönderiyi alacak kişinin ismi, adresi ve iletişim bilgilerinin eksiksiz olarak yazılması gereklidir. Yanlış veya eksik verilen bilgiler, teslimatın farklı bir adrese yapılmasına veya iptal olmasına neden olabilir. Kötü hava şartlarında olsa dahi usulüne uygun paketlenmiş gönderiniz gece kurye ve gündüz kurye fark etmeksizin ilgili adresine teslim edilir.

Hava Yolu Kargo Hizmeti

Hava yolu kargo hizmetimiz ile aynı gün içinde bize iletmiş olduğunuz gönderiniz adrese teslim edilir. Şehir dışına yetiştirilmesi gereken teslimatlarınız varsa, motorlu kurye personellerimiz adresinize gelerek sizden gönderiyi aldıktan sonra ilgili şehre gitmesi gereken uçağa teslim ediyor. İstanbul'dan İzmir'e, Ankara'dan İstanbul'a, her türlü gönderi hizmeti alınır. Sizlerde gece kurye hizmetimizden hava yolu kargo hizmetimiz sayesinde de faydalanabilirsiniz.

Paylaş