İletişime Geç
Tıkla Ara!

Üsküdar Motorlu Kurye

Üsküdar  Motorlu Kurye
          Üsküdar Motorlu Kurye, Üsküdar bölgesinde bölgesinde, İstanbul genelinde, tüm Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de faaliyet gösteren, Türkiye nin en güçlü, Moto Kurye şirketlerinden birisidir. Üsküdar Motorlu Kurye operasyon Merkezi, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Üsküdar bölgesinde ve çevresinde, hareket halinde veya park halinde, motorlu kurye ve arabalı kurye personellerini, her an göreve hazır şekilde, kontrol altında tutar ve gönderi talebinde bulunan müşterilerine, hızlı bir şekilde moto kurye hizmeti sunar. Üsküdar Motorlu Kurye ile gönderileriniz, taahhüt edilen süre içerisinde, alınıcağı adresten alınır, teslim edileceği adrese teslim edilir ve gönderilerinizde hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Üsküdar Motorlu kurye ile www.elitkurye.com.tr Web adresimizden veya 02122350087 çağrı merkezimizle irtibata geçerek, gönderi kaydı oluştubilirsiniz. Gönderilerinizi, teslim edileceği süre göz önünde bulundurularak, normal moto kurye, expres moto kurye ve vip moto kurye olarak, üç şekilde gönderi kaydı oluşturabilirsiniz. Expres moto kurye ücreti, normal Kurye in iki katı olarak, vip moto kurye, normal kuryenin dört katı olarak ücretlendirilir. Bu ücretlendirmeler, tamamen teslim süresiyle alakalı olup, tercih siz değerli müşterilerimize aittir. Üsküdar Moto Kurye operasyon merkezi, gönderi kaydı oluşturulduğu anda, sistemden online olarak, ekranda görür ve gönderinizin alınacağı adrese en yakın motorlu kuryeyi yönlendirerek, zaman kaybına izin vermez. Hareket talimatını alan moto kurye, seri ve dikkatli bir şekilde, gönderinizi alınması gereken adresten alır ve operasyon merkezine bildirir. Üsküdar Motorlu Kurye operasyon merkezi, motorlu kuryeye bu sefer, gönderiyi teslim etmesi için, hareket emri verir ve kurye hiç zaman kaybetmeden, hızlı ve dikkatli bir şekilde, gönderinizi teslim etmek üzere harekete geçer. Yolda her hangi bir sorunla karşılaştığında, bu durumdan operasyon merkezini haberdar eder  ve gerekli gördüğü takdirde, operasyon merkezi başka bir moto Kurye ile gönderinizi teslim edileceği adrese ulaştırır ve gönderinizin alınma ve teslim edilme sürecini titizlikle takip eder. Gönderinizi teslim eden moto kurye, gönderinin kime teslim olduğu bilgisini sisteme girer girmez, teslim bilgisi sisteme kayıtlı cep telefonunuza veya mail adresinize anında düşer ve gönderi işleminiz, böylece tamamlanmış olur.Aynı anda, birden fazla, dilediğiniz kadar gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Geniş ve uzman kadrosuyla Üsküdar Motorlu Kurye taahhüt ettiği sürelerde gönderilerinizi yerine ulaştırır ve sizi yarı yolda bırakmaz. Dilerseniz abone olarak, yüzde otuz indirimli olarak, bizimle çalışabilir, ödemelerinizi günlük, haftalık veya aylık olarak, nakit veya hesaba havale olarak yapabilirsiniz. Önemli not post cihazımız yoktur. 
          Arabalı Kurye, gönderinizin motorlu kuryenin taşıyamayacağı ebatta veya ağırlıkta olduğu kanaatine varıldığı zaman, Üsküdar Arabalı Kurye devreye girer ve gönderinizi alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese, güvenli bir şekilde teslim eder.
          Toplu Dağıtım, davetiye, hediye gibi yüzlerce, binlerce gönderileriniz itinayla, teslim edilmesi gereken adreslere teslim edilir. 02122350087 çağrı merkezimizle irtibata geçerek, dağıtımların süreleri ve ebatları göz önünde bulundurarak, özel olarak üctetlendirebilirsiniz. Dilerseniz abone olarak, extra indirimlerden faydalanabilirsiniz.
          Uçak Kargo hizmetimizden yararlanmanız için bir telefonunuz yeter.Dilediğiniz ile aynı gün içinde teslimat gerçekleştirebilirsiniz.Uçak kurye ile uçağın kalkış saatlerine göre saatler içersinde Türkiye'nin her noktasına teslimat gerçekştirebiliriz.

Acıbadem Mahallesi, Ahmediye Mahallesi, Altunizade Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Beylerbeyi Mahallesi, Bulgurlu Mahallesi, Burhaniye Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelköy Mahallesi, Ferah Mahallesi ,Güzeltepe Mahallesi, İcadiye Mahallesi, Kandilli Mahallesi, Kısıklı Mahallesi, Kirazlıtepe Mahallesi, Kuleli Mahallesi, Kuzguncuk Mahallesi, Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçüksu Mahallesi, Küplüce Mahallesi, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Salacak Mahallesi, Selamiali Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Sultantepe Mahallesi, Ünalan Mahallesi, Validei Atik Mahallesi, Yavuztürk Mahallesi, Zeynep Kamil Mahallesi

Paylaş