İletişime Geç
Tıkla Ara!

Beykoz Motorlu Kurye

Beykoz Motorlu Kurye

          Beykoz Motorlu Kurye olarak, siz değerli müşterilerimize, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet sunmaktayız. Beykoz bölgesinde, İstanbul genelinde, tüm Marmara bölgesinde olduğu gibi, diğer bölgelerde de aktif olarak, moto kurye hizmeti vermekteyiz. Beykoz Moto Kurye, İstanbul un yoğun trafiğinden etkilenmeden, gönderilerinizi alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese, hızlı ve güvenli bir  şekilde teslimatını yaparak, sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Beykoz Motorlu Kurye, moto kurye, arabalı kurye, uçak kurye, toplu dağıtım gibi, her türlü gönderilerinizi, güvenli bir şekilde teslimatını yapar. Beykoz Motorlu Kurye ile çalışmak için, 02122350087 numaralı genel çağrı merkezimizi arayarak veya www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan, Kurye talebinde bulunabilir ve gönderi kaydı oluşturabilirsiniz. Beykoz Motorlu Kurye operasyon merkezi personelleri, siz değerli müşterilerimize, kaliteli bir hizmet sunmak için, Beykoz bölgesinde ve çevresinde, hareket halinde veya park halindeki, motorlu kurye ve arabalı kurye personellerini, her zaman göreve hazır şekilde, kontrol altında tutar ve gönderinizi, alınacağı adresten alınıp, teslim edilmesi gereken adrese, teslim edilene kadar, her anını titizlikle takip eder. Beykoz Motorlu Kurye operasyon merkezi, gönderi kaydı oluşturulduğu anda, sistemden otomatik olarak ekranda görür ve gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Hareket talimatını alan motorlu kurye, gönderinizi alınması gereken adrese doğru, vakit kaybetmeden hareket eder ve en kısa sürede, gönderinizi alır ve operasyon merkezine bildirir. Moto Kurye operasyon merkezi bu sefer, motorlu kuryeye gönderinizi, teslim etmesi yönünde, talimat verir ve gönderiniz sorunsuz bir şekilde, teslim edilene kadar, her anını kontrolü altında tutar. Motorlu kurye, gönderinizi teslim eder etmez, teslimat bilgilerini sisteme girer ve gönderinizi kimin teslim aldığı, sistemimize bağlı cep telefonunuza mesaj olarak yada mail adresinize otomatik olarak düşer ve gönderi işleminiz bo şekilde tamamlanmış olur.
                   

Beykoz Arabalı Kurye


          Beykoz arabalı kurye, gönderilerinizin moto kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya yada büyük ebatlarda olduğu zaman veya motorlu kurye ile taşındığı vakit, zarar göreceği kanaatine varıldığı zaman, arabalı kurye hizmeti devreye girer ve gönderinizi güvenli bir şekilde, alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese teslim eder.

Beykoz Uçak Kargo


           Uçak Kargo ile şehirler arası ulaştırmak istediğiniz gönderilerinizi aynı gün içersinde ulaştırabilirsiniz.Bunun için 0212 235 00 87  nolu çağrı merkezimizden Elit Uçak Kargo merkezine ulaşabilir ve talepleriniz doğrultusunda en ekonomik hizmetimizden güvenli bir şekilde yararlanabilrisiniz.

Beykoz İlçesi Mahalleleri 

 

Acarlar Mahallesi, Akbaba Mahallesi, Alibahadır Mahallesi, Anadolu Hisarı Mahallesi, Anadolu Kavağı Mahallesi, Anadolufeneri Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Bozhane Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Dereseki Mahallesi, Elmalı Mahallesi ,Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göllü Mahallesi, Görele Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Kaynarca Mahallesi, Kılıçlı Mahallesi , Mahmutşevketpaşa Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Örnekköy Mahallesi, Öyümce Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Paşamandıra Mahallesi, Polonez Mahallesi, Poyraz Mahallesi, Riva Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi, Zerzavatçı Mahallesi,

 

Paylaş