İletişime Geç
Tıkla Ara!

Tuzla Motorlu Kurye

   Tuzla Motorlu Kurye

Tuzla motorlu kurye olarak, siz değerli müşterilerimize Tuzla da, İstanbul da, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermekteyiz. Tuzla motorlu kurye ile iletişime geçmek için, www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan veya 02122350087 numaralı, genel çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Tuzla motorlu kurye, moto kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım gibi, hizmetleri sunan, motorlu kurye şirketidir. Acil kurye, ihtiyacı duyduğunuzda, yukarıda belirttiğimiz, Web adresimizden veya çağrı merkezi numaramızdan, gönderi kaydı oluşturabilirsiniz. Tuzla motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, size gönderi ve moto kurye hizmetleri hakkında, gerek duyduğunuz her türlü bilgiyi sunacaktır.


     Normal moto kurye, süresi en fazla olan gönderileriniz için, en uygun motorlu kurye seçeneğidir. Gün içerisinde, teslim olunmasını istediğiniz, gönderileriniz en düşük ücretle ücretlendirilir. Normal motorlu kurye, seçeneği hakkında, detaylı bilgiye, Tuzla motorlu kurye çağrı merkezimizi, arayarak ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizi, detaylı olarak bilgilendirecektir. 


     Expres moto kurye, normal motorlu kurye seçeneğine oranla, teslimat süresi biraz daha erken olup, expres motorlu kurye ücreti, normal motorlu kurye nin, iki katı olarak, ücrete tabi tutulur,. Teslimat süresi düştükçe, motorlu kurye ücreti artış göstermektedir. Tuzla motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, expres motorlu kurye hakkında, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizi her konuda aydınlatacaktır. 


     Acil moto kurye, acil motorlu kurye seçeneği ile gönderi kaydı oluşturulduğunda, gönderinizi expres motorlu kurye, seçeneğine oranla daha erken, gönderinizi alınması gereken adresten aldırıp, teslim ettirebilirsiniz. Acil motorlu kurye ücreti, normal motorlu kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. 


     Vip moto kurye, vip motorlu kurye diğer kurye seçenekleri ile kıyaslandığında, teslimat süresi en düşük olanıdır. Motorlu kurye gönderinizi, alınması gereken adresten, alabileceği en kısa sürede alır ve teslim edebileceği en kısa sürede, teslimatını yapar. Vip motorlu kurye hizmeti hakkında, detaylı bilgi alabilmek için, Tuzla motorlu kurye çağrı merkezimizi, aramanız yeterli olacaktır. Tuzla motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 


     Arabalı Kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ağırlıktaki veya ebatlardaki gönderileriniz için, Tuzla motorlu kurye nin sunduğu, alternatif taşımacılıktan birisidir. Motorlu kurye ile taşındığı zaman, motorlu kurye personelimize veya gönderinize zarar geleceği kanaatine varıldığı zaman, arabalı kurye hizmeti, en mantıklı seçenek olarak sunulmaktadır. Arabalı kurye ile ilgili, detaylı bilgi elde etmek için, Tuzla motorlu kurye çağrı merkezimizi aramanız, yeterli olacaktır. Tuzla motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 


     Uçak Kargo, uzak mesafelerdeki gönderileriniz için, farklı bir seçenektir. Tuzla motorlu kurye dilediğinizde, uçak kargo hizmetini devreye sokarak, ihtiyacınıza göre gönderinizi uçak kargo yapabilirsiniz. Uçak kargo hakkında, detaylı bilgi alabilmek için, Tuzla motorlu kurye çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Tuzla motorlu kurye çağrı merkezimizi personelimiz, sizlere uçak kargo hakkında, detaylı bilgi sunacaktır. 


     Tuzla motorlu kurye operasyon merkezi, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Tuzla bölgesinde ve çevresinde, İstanbul genelinde, tüm Marmara bölgesinde, hareket halinde veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, her an göreve hazır bir şekilde tutar. Sizden motorlu kurye talebi geldiği anda, Tuzla motorlu kurye operasyon merkezi, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kuryemizi yönlendirir.

 

Tuzla İlçesi Mahalleleri;

Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeoren Mahallesi, Yayla Mahallesi, Akfırat Mahallesi, Anadolu Mahallesi, Aydınlı Mahallesi, Aydıntepe Mahallesi, Cami Mahallesi, Evliya Çelebi Mahallesi, Fatih Mahallesi, İçmeler Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mescit Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Orhanlı Mahallesi, Orta Mahallesi, Postane Mahallesi, Şifa Mahallesi, Tepeoren Mahallesi, Yayla Mahallesi

Paylaş