İletişime Geç
Tıkla Ara!

Beylikdüzü Motorlu Kurye

Beylikdüzü Motorlu Kurye

     Beylikdüzü ilçesinin her mahallesinde, İstanbul genelinde ve tüm Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Beylikdüzü motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin katkıları ile gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir. Motorlu, arabalı ve uçak kurye hizmetlerimiz mevcuttur.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en uygun seçenektir ve ücretide en düşük olanıdır. Beylikdüzü motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Expres kurye, normal moto kurye ile oranla gönderileriniz, biraz daha erken sürede teslim edilmesi sağlanır. Normal kuryenin iki olarak, ücreti yansıtılır. Beylikdüzü motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, acil moto kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında daha erken sürede, gönderinizi alır ve teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin, üç misli olarak üctetlendirilir. Beylikdüzü motorlu kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en kısa olan ve en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin dört mislidir. Beylikdüzü motorlu kurye ile iletişime geçerek, geniş çaplı bilgi alabilirsiniz.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Beylikdüzü motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uçak kargo, Beylikdüzü motorlu kurye, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, sizlere sunduğu alternatif bir kurye faaliyetidir. Bizimle iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, motorla taşınamayacak kadar ağır olan yada ebatları olan gönderileriniz için, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını yaptırabilmeniz için, Beylikdüzü motorlu kurye tarafından sunulan, kurye hizmetidir.

     Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Beylikdüzü motorlu kurye operasyon merkezi, Beylikdüzü bölgesinde ve çevresinde hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin teslim alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz en seri şekilde alınıp, teslim edilmesini sağlar. Kaliteli hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.


02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Beylikdüzü İlçesi Mahalleleri;

Adnan Kahveci Mahallesi Barış Mahallesi Büyükşehir Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Dereağzı Mahallesi Gürpınar Mahallesi Kavaklı Mahallesi Marmara Mahallesi Sahil Mahallesi Yakuplu Mahallesi

 

Paylaş