İletişime Geç
Tıkla Ara!

Sancaktepe Motorlu Kurye

Sancaktepe Motorlu Kurye

Sancaktepe bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Sancaktepe moto kurye, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet verirken,  hızlı, güvenilir ve ekonomik olmayı kendisine ilke edinmiştir. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için, 02122350087 genel  merkezimizi arayarak veya www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan iletişime geçerek, gönderilerinizi en güvenilir şekilde, teslimatını gerçekleştirebilirsiniz.

     Motorlu Kurye hizmetlerimiz başlıca şöyledir

Normal kurye, expres kurye, acil kurye, vip kurye.

     Normal moto kurye, süresi en geniş gönderileriniz içindir ve diğer kurye seçeneklerine göre, en uygun ücretli olanıdır.

     Expres moto kurye, normal motorlu kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizi teslim ettibilme seçeneklerinden birisidir ve expres motorlu kurye ücreti, normal kurye ücretinin iki katı olarak üctetlendirilir.

     Acil moto kurye, expres moto kurye teslimat süresinden, daha erken sürelerde, gönderinizi teslim ettirebilirsiniz. Acil motorlu kurye ücreti, normal motorlu kurye ücretinin, üç katı olarak ücretlendirilir.
     Vip motorlu kurye, teslimat süresi en kısa olan, en hızlı kurye seçeneğidir. Normal moto kurye ücretinin, dört katı olarak ücretlendirilir.

     Kurye ücretlendirmeleri, bölgeden bölgeye ve gönderi süresine göre, değişkenlik gösterebilir. Sancaktepe moto kurye çağrı merkezimiz, gönderinizin süresine göre, size en uygun kurye seçeneğini sunarak, siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

     Arabalı Kurye, gönderilerinizin motorlu kurye ile taşınamayacak ağırlıkta ve ebatlarda olduğu kanaatine varıldığı zaman, moto kurye seçeneğine alternatif olarak, siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Arabalı kurye ücreti ve hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için, 02122350087 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi alabilirsiniz.
    
     Toplu Dağıtım, toplu dağıtım hizmetini aynı anda yüzlerce, binlerce gönderileriniz içindir. Gönderinizin süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun şekilde üctetlendirebilirsiniz. Detaylı bilgi için, çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

     Uçak Kargo, acil ve uzak bölgelerle bağlantısı olan, gönderilerinizi uçak kargo yaparak, teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Sancaktepe bölgesinde ve çevresinde, motorlu kurye personellerimiz, hareket halinde veya park halinde, operasyon merkezimiz tarafından, göreve hazır bir şekilde, kontrol altında tutulmaktadır. Sizden acil kurye talebi geldiğinde, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye yönlendirerek, zamandan tasarruf edilir. Gönderinizi, taahhüt edilen sürede teslimatını gerçekleştirerek, teslimat bilgilerin, sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza veya mail adresinize otomatik olarak bildiriyoruz. Kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle iletişime geçin.

Sancaktepe İlçesi Mahalleleri

Abdurrahmangazi Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Emek Mahallesi, Eyüp Sultan Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hilal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kemal Türkler Mahallesi, Meclis Mahallesi, Merve Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Paşaköy Mahallesi, Safa Mahallesi, Sarıgazi Mahallesi, Veysel Karani Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi

 

        www.elitkurye.com.tr / 02122350087

Paylaş