İletişime Geç
Tıkla Ara!

Fatih Motorlu Kurye

Fatih Motorlu Kurye


     Fatih motorlu kurye, tüm Fatih bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, motorlu kurye şirketi olarak, hizmet vermektedir. Motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım gibi, her çeşit gönderileriniz, taahhüt edilen sürede, teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz, Fatih motorlu kurye ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Fatih motorlu kurye iletişim adresimiz, aşağıda belirtildiği gibidir. 02122350087 numaralı, genel çağrı merkezimizi arayarak, yada www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fatih motorlu kurye, hizmet çeşitleri aşağıdaki gibidir. Detaylı bilgi edinmek için, çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Çağrı merkezi personelimiz, gönderileriniz ile alakalı her konuda, size yardımcı olacaktır.
         

Fatih motorlu kurye hizmet çeşitleri;


     Normal motorlu kurye, normal moto kurye, teslimat süresi en fazla olan, gönderileriniz içindir. Gün içerisinde teslimatını istediğiniz gönderilerinizi, en ucuz motorlu kurye seçeneğidir. Detaylı bilgi için, Fatih motorlu kurye çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi verecektir. 
     Expres motorlu kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede, gönderinizi teslim ettirebilmek için, expres kurye tercihinde bulunabilirsiniz. Expres moto kurye ücreti, normal moto kurye nin iki katıdır. Detaylı bilgi edinmek için, Fatih motorlu kurye çağrı merkezini arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere gönderileriniz hakkında, detaylı bilgi sunacaktır. 
     Acil motorlu kurye, acil moto kurye, expres moto kurye den, daha erken sürede, gönderinizi teslim işlemini gerçekleştirir. Acil kurye ücreti, normal kurye ücretinin, dört katıdır. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, Fatih motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi verecektir. 


     Vip motorlu kurye, Fatih motorlu kurye olarak, sizlere sundumuz, en hızlı motorlu kurye hizmetidir. Vip moto kurye olarak, gönderinizi en hızlı şekilde, teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Vip motorlu kurye ücreti, normal motorlu kurye ücretinin dört mislidir. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, Fatih motorlu kurye çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz sizleri, detaylı olarak bilgilendirecektir.

 
     Arabalı Kurye, arabalı kurye, motorlu kurye personeleni taşıma esnasında tehlikeye atacak durumlarda veya gönderinizi tehlikeye atacak durumda olursa, gönderinizin motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatta olduğu durumlarda devreye girerek, gönderinizin sağlıklı şekilde teslimatını gerçekleştirir. Arabalı kurye ile alakalı, geniş bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Fatih motorlu kurye çağrı merkezimizi aramak olacaktır. Fatih motorlu kurye çağrı merkezimizi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 


     Uçak Kargo, uzak bölgelere gidecek veya gelecek gönderileriniz için, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz, alternatif bir taşımacılık faaliyetidir. Dilerseniz uçak kurye hakkında, Fatih motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Fatih motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi verecektir. 


     Fatih motorlu kurye operasyon merkezi, Fatih bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde, motorlu kurye personellerini, göreve hazır bir şekilde, kontrolü altında tutmaktadır. Sizden, expres motorlu kurye, acil motorlu kurye veya vip motorlu kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz alındıktan sonra da, seri bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Gönderiniz teslim olduğu anda, teslimat bilgileri, sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza veya mail adresinize otomatik olarak düşer. Hızlı, ekonomik, güvenilir ve kaliteli hizmet arıyorsanız, doğru adrestesiniz. En zorlu zamanlarınızda, Fatih motorlu kurye yanınızda. 

Fatih İlçesi Mahalleleri;

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahalles, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi, Hacı Kadın Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Küçük Ayasofya Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuz Sinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi, Zeyrek Mahallesi,

 

02122350087  www.elitkurye.com.tr

Paylaş