İletişime Geç
Tıkla Ara!

Kartal Motorlu Kurye

Kartal Motorlu Kurye

Acil kurye, expres kurye, vip kurye, arabalı kurye, uçak kargo, toplu dağıtım gibi, çeşitli ve alternatifli hizmet sunan, Kartal kurye, Kartal bölgesinde, İstanbul genelinde ve her bölgesinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermektedir. Dilediğiniz bir adresten gönderinizi aldırıp, dilediğiniz bir adrese teslim ettirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sadece bizimle iletişime geçmek ve kaliteli hizmete tanışmak olacaktır. www.elitkurye.com.tr Web sayfamızdan veya 02122350087 genel çağrı merkezizimizi arayarak, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, gönderileriniz hakkında size, yardımcı olacaktır.

    Kartal moto kurye, siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet sunabilmek adına, kartal bölgesinde ve çevresinde, hareket veya park halindeki, kurye personellerini, her an göreve hazır şekilde, kartal kurye operasyon merkezi tarafından, kontrol altında tutmaktadır. Normal moto kurye, expres moto kurye, acil moto kurye, vip moto kurye seçeneklerinden birini tercih ederek, kurye kaydı oluşturulduğu anda, gönderinin alınacağı adrese, en yakın motorlu kurye yönlendirilerek, zaman kaybına izin verilmez.

     Normal kurye, gün içi teslimatı yeterli olan, çok aciliyeti olmayan gönderiniz için, en uygun ücretli kurye seçeneğidir.

     Expres kurye, normal kurye ye oranla biraz aciliyeti olan, gönderileriniz için uygulanan, kurye hizmetidir. Expres moto ücreti, normal kuryenin iki katıdır.

     Acil kurye, normal kurye ücretinin, üç katı olarak ücretlendirilen, acil moto kurye, expres moto kurye, ile kıyaslandığında, biraz daha hızlı, moto kurye seçeneği olarak, hizmetinize sunulmaktadır.

     Vip kurye, en hızlı ve ücreti en yüksek olan, moto kurye seçeneği olarak, hizmet vermektedir. Vip moto kurye ücreti, normal moto kurye ücretinin, dört katıdır.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan, ağırlıktaki veya ebatlardaki olan gönderilerinizle, moto kurye personeline veya gönderinize, tehlike arz eden durumlarda, en uygun taşıma işlemi, arabalı kurye hizmetidir.

     Uçak kargo, bölgeler arasında uzak mesafesi ve aciliyeti olan, gönderileriniz için, verdiğimiz taşımacılık faaliyetlerinden birisidir.

     Toplu dağıtım, sayıca fazla olan, yüzlerce binlerce gönderileriniz, ebatları, ağırlığı ve süresi, göz önüne alınarak, ücreti en uygun şekilde belirlenen, taşıma faaliyetlerimizden birisidir.

     Yukarıda, her biri hakkında, kısaca bilgi verdiğimiz, taşıma faaliyetleri hakkında, detaylı bilgi alabilmek için, lütfen bizimle geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, hizmetinizle alakalı olarak, sizleri bikgilendirecektir.

Kartal İlçesi Mahlleleri;

Atalar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Orta Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Soğanlık Yeni Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Uğurmumcu Mahallesi, Yakacık Yeni Mahallesi, Yalı Mahallesi Yukarı Mahallesi, Yunus Mahallesi

         

İletişim adresimiz www.elitkurye.com.tr
Genel çağrı merkezi numaramız 02122350087

Paylaş