İletişime Geç
Tıkla Ara!

Bahçelievler Motorlu Kurye

 Bahçelievler Motorlu Kurye

     Bahçelievlerde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Bahçelievler motorlu kurye, her geçen gün, hizmet ağını, siz değerli müşterilerimizin desteği ile genişletmektedir. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız lütfen, çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir. Süre sıkıntısı olmadığı için, ücreti en uygun, gönderi biçimidir. Detaylı bilgi için, bizimle irtibata geçiniz. Bahçelievler motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı bilgi sunacaktır.

     Expres kurye, biraz acelesi olan gönderileriniz içindir. Normal kurye ücretinin, iki katı olarak hesaplanır. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bahçelievler motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, detaylı bilgi sunacaktır.

Acil kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Detaylı bilgi için, Bahçelievler motorlu kurye çağrı merkezimizizle iletişime geçin.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde, teslim edilen gönderi seçeneğidir. Normal kurye ücretinin, dört katı ücrete tabidir. Bahçelievler motorlu kurye çağrı merkezimizi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki gönderileriniz için, Bahçelievler motorlu kurye, arabalı ile gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, detaylı bilgi sunacaktır.

 Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce, davetiye, hediye ve herkes türlü gönderilerinizi, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun şekilde ücretlendirerek, teslimatlarını yapıyoruz. Bahçelievler motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Bahçelievlerde, İstanbul da, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde park veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini, Bahçelievler motorlu kurye, operasyon merkezimiz kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda, operasyon merkezimiz, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz en seri şekilde alınıp, teslim edilmesini sağlar. Bahçelievler motorlu kurye ile iletişime geçerek, sizde kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere, gönderileriniz ile ilgili her konuda, yardımcı olacaktır.

Bahçelievler İlçesi Mahalleleri;

Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çobançeşme Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Hürriyet Mahallesi Kocasinan_Merkez Mahallesi Siyavuşpaşa Mahallesi Soğanlı Mahallesi Şirinevler Mahallesi Yenibosna_Merkez Mahallesi Zafer Mahallesi

İletişim bilgilerimiz :

02122350087 /www.elitkurye.com.tr

Paylaş