İletişime Geç
Tıkla Ara!

Gebze Motorlu Kurye

   Gebze Motorlu Kurye

     Gebze, Kocaeli, İzmit, İstanbul, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Gebze motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin desteği ile, her geçen gün büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Hızlı, ekonomik, kaliteli ve güvenilir hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ideal taşıma faaliyetlerimizden birisidir. Ücreti en uygun olan gönderi şeklidir. Gebze motorlu kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Expres kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, biraz daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Ücreti normal kurye ücretinin, iki katı olarak üctetlendirilir. Gebze motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak hesaplanır. Gebze motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en kısa olan ve en hızlı şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettiren, en gelişmiş kurye faaliyetidir. Gebze motorlu kurye ile iletişime geçerek, vip kurye hakkında, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

  Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz, uçak kurye ile taşınabilir. Uçak kurye, alternatif bir kurye faaliyetidir. Gebze motorlu kurye ile iletişime geçerek, uçak kargo hakkında, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderilerinizin, teslim edilmesi işlemini, arabalı kurye hizmeti ile yapıyoruz. Gebze motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, arabalı kurye hizmeti hakkında, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda olan, davetiye, hediye gibi yüzlerce, binlerce gönderileriniz, itinayla teslim edilir. Toplu dağıtım kategorisinde, ebatları ve teslim süresi gözetilerek, en uygun ücretle, teslimat işlemleri yapılır. Gebze motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

  Gebze bölgesinde ve çevresinde, hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Gebze motorlu kurye operasyon merkezi kontrolü altında tutar. Sizden motorlu kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir ve zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz alındıktan sonra da, seri bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gebze İlçesi Mahalleleri;

Adem Yavuz Mahallesi Ahatlı Mahallesi Arapçeşme Mahallesi Balçık Mahallesi Barış Mahallesi Beylikbağı Mahallesi Cumaköy Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Denizli Mahallesi Duraklı Mahallesi Elbizli Mahallesi Eskihisar Mahallesi Gaziler Mahallesi Güzeller Mahallesi Hacıhalil Mahallesi Hatipler Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi İstasyon Mahallesi Kadıllı Mahallesi Kargalı Mahallesi Kirazpınar Mahallesi Köşklü Çeşme Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mollafenari Mahallesi Muallim Mahallesi Mudarlı Mahallesi Mustafapaşa Mahallesi Osman Yılmaz Mahallesi Ovacık Mahallesi Pelitli Mahallesi Sultan Orhan Mahallesi Tatlıkuyu Mahallesi Tavşanlı Mahallesi Tepemanayır Mahallesi Ulus Mahallesi Yağcılar Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yenikent Mahallesi


02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Paylaş