İletişime Geç
Tıkla Ara!

Güngören Motorlu Kurye

Güngören Motorlu Kurye

     Güngören motorlu kurye, Güngören de, İstanbul da, tüm Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, kurye şirketi olarak, hizmet vermektedir ve her geçen gün, hizmet ağını genişletmektedir. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Kısaca hizmetlerimiz şöyledir.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, ücreti en uygun seçenek olarak sunulmaktadır. Detaylı bilgi için, Güngören motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Expres kurye, normal moto kurye ile kıyaslandığında, teslimat süresi biraz daha erken olup, normal kurye ücretinin, iki katı ücrete tabidir.
Güngören motorlu kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı olarak bilgilendirebilirseniz.

 Acil kurye, expres moto kurye ile arasında zaman farkı olup, gönderinizin daha erken, teslimat işlemini gerçekleştirir. Normal kuryenin, üç katı, ücrete tabidir. Güngören motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, detaylı bilgi sunacaktır.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin, dört katı ücrete tabidir. Güngören motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi elde edebilirsiniz. 

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderilerinizin, teslimat işlemini gerçekleştirir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçin. Güngören motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, detaylı bilgi sunacaktır.

Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce, davetiyelerinizi, hediyelerinizi ve her çeşit gönderinizi, toplu dağıtım kategorisinde teslimat işlemini gerçekleştirir. Teslimat süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun şekilde ücretlendiriyoruz. Güngören motorlu kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Güngören bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini, Güngören motorlu kurye operasyon merkezi, kontrol altında tutar. Sizden motorlu kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirir ve zaman kaybına müsade etmez. Gönderiniz alındıktan sonra da, seri bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Güngören motorlu kurye ile iletişime geçerek, sizde kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Güngören İlçesi Mahalleleri;

Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi Akıncılar Mahallesi Gençosman Mahallesi Güneştepe Mahallesi Güven Mahallesi Haznedar Mahallesi Mareşal Çakmak Mahallesi Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Merkez Mahallesi Sanayi Mahallesi Tozkoparan Mahallesi

Paylaş