İletişime Geç
Tıkla Ara!

Ankara Motorlu Kurye

ANKARA MOTORLU KURYE 


     ANKARA MOTORLU KURYE, Ankara,İstanbul, Bursa,Mersin, Adana gibi birçok İlimizde Kurye , Moto Kurye hizmetleri sunmaktadır. Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye, Toplu Dağıtım başlıca sunduğumuz Kurye Faaliyetleridir . Hızlı, Ekonomik, Kaliteli ve Güvenilir hizmetin için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim Bilgilerimiz 444 51 84 numaralı iletişim hattımızdan veya www.elitkurye.com.tr İnternet adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


      UÇAK KURYE , ANKARA MOTORLU KURYE, İç Anadolu, Marmara,Trakya, Ege,Akdeniz ve diğer Bölgelere Kurye hizmeti verirken,ihtiyaç halinde yurt içi ve  yurtdışınada Uçak Kurye hizmeti ile gönderilerinizin teslim işlemini gerçekleştirir. 


     ARABALI KURYE, Gönderilerinizin Motosiklet ile taşınamayacak ağırlığa veya ebatlara sahip olması durumunda veya Motosiklet ile taşınması halinde zarar görme ihtimali olması durumunda ANKARA MOTORLU KURYE, gönderilerinizin teslim işlemini Motosiklet yerine Araba ile gerçekleştirerek Alternatifli hizmet sunmaktadır. 


     TOPLU DAĞITIM, Yüzlerce ve hatta binlerce gönderilerinizin, teslim süresine göre en uygun ücretle teslim edilmesini gerçekleştirir. ANKARA MOTORLU KURYE ile iletişime geçerek, yukarıda saymış olduğumuz hizmetlerin tamamından yararlanabilirsiniz. 444 51 84 numaralı iletişim hattımızdan veya www.elitkurye.com.tr İnternet adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş