İletişime Geç
Tıkla Ara!

Başakşehİr Motorlu Kurye

Başakşehir Motorlu Kurye

     Başakşehirde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Başakşehir motorlu kurye, sizlere kaliteli hizmet verirken, sizlerin desteğiyle her geçen gün, hizmet çeşitlerini ve ağını genişletmiştir. Bize duyduğunuz güven için, teşekkürü borç biliriz.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan kurye faaliyetidir ve ücreti en uygun olan, taşımacılık faaliyetidir. Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek, detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

     Expres kurye, gönderinizin teslimat süresi biraz daha acil ise, expres moto kurye en ideal seçenektir ve normal kurye ücretinin, iki katı ücretle üctetlendirilir. Detaylı bilgi için lütfen, Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezi ile irtibata geçiniz.

     Acil kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek için, en ideal seçenektir. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak hesaplanır. Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, normal moto kurye ücretinin dört misli olarak, ücretlendirilir. En seri şekilde, gönderinizin alınması ve teslim edilmesi işlemini gerçekleştirir. Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, detaylı olarak bilgilendirilirsiniz.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderilerinizin, teslimat işlemini arada ile gerçekleştiriyoruz. Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Uçak kargo, acil ve uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Başakşehir motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, yüzlerce binlerce gönderileriniz itinayla, teslim edilmesi gereken adrese teslim edilir. Gönderilerinizin süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun şekilde ücretlendirilir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz.

     Başakşehir motorlu kurye operasyon merkezi, park halinde veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirir ve zaman kaybına izin vermez. Kaliteli hizmetle tanışmak istiyorsanız lütfen, bizimle iletişime geçiniz.

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Başakşehir İlçesi Mahalleleri;

Altınşehir Mahallesi Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi Başak Mahallesi Başakşehir Mahallesi Güvercintepe Mahallesi İkitelli Osb Mahallesi Kayabaşı Mahallesi Şahintepe Mahallesi Şamlar Mahallesi Ziya Gökalp Mahallesi

 

Paylaş