İletişime Geç
Tıkla Ara!

Büyükçekmece Motorlu Kurye

Büyükçekmece Motorlu Kurye

     Büyükçekmecede olduğu gibi, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Büyükçekmece motorlu kurye, siz değerli müşterilerimizin katkıları ile her geçen gün büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Bize duymuş olduğunuz güven, en büyük gücümüzdür.

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ideal seçenektir ve ücreti en uygun olan gönderi şeklidir. Daha kapsamlı bilgi alabilmek için, Büyükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezimizle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

     Expres kurye, Expres kurye normal kurye teslim süresinden biraz daha erken sürede, gönderinizi alır ve teslim edilmesini sağlar. Büyükçekmece motorlu kurye, çağrı merkezimizle iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, expres moto kurye den, daha hızlı teslimat gerçekleştirilir. Normal kuryenin üç katı olarak üctetlendirilir. Büyükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, kapsamlı bilgi elde edebilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin olabilecek en hızlı şekilde, alınıp teslim ettirir. Motorlu kurye faaliyetinin en hızlı olanıdır.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında, detaylı bilgi alabilmek için, Büyükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz.

     Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki paket veya kolileriniz, arabalı kurye ile teslimatı yapılır. Dilerseniz, Büyükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Toplu dağıtım, hediyelerinizi, davetiyelerinizi, ve her türden, yüzlerce, binlerce gönderilerinizi, süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, uygun ücretle teslimatını gerçekleştiriyoruz. Büyükçekmece motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimiz tarafından, daha fazla bilgi alabilirsiniz.

     Büyükçekmecede motorlu kurye operasyon merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, Büyükçekmece ve diğer bölgelerde, park veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini kontrolü altında tutarak, sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin teslim alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en hızlı şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Büyükçekmece motorlu kurye, kaliteli hizmetin adresi


02122350087 /www.elitkurye.com.tr

Büyükçekmece İlçesi Mahalleleri;

19 Mayıs Mahallesi Ahmediye Mahallesi Alkent 2000 Mahallesi Atatürk Mahallesi Bahçelievler Mahallesi Celaliye Mahallesi Cumhurıyet Mahallesi Çakmaklı Mahallesi Dızdarıye Mahallesi Ekinoba Mahallesi Fatıh Mahallesi Güzelce Mahallesi Hürriyet Mahallesi Kamiloba Mahallesi Karaagaç Mahallesi Kumburgaz Mahallesi Mimaroba Mahallesi Mimarsinan Mahallesi Murat Çeşme Mahallesi Pınartepe Mahallesi Sinanoba Mahallesi Türkoba Mahallesi Ulus Mahallesi Yenimahalle Mahallesi

Paylaş