İletişime Geç
Tıkla Ara!

Sultangazi Motorlu Kurye

        Sultangazi Motorlu Kurye

     Sultangazi bölgesinde, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren Sultangazi motorlu kurye, siz değerli müşterilerimize, hızlı, kaliteli, ekonomik ve güvenilir, hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz.

     Normal kurye, gönderinizin teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir ve ücreti en uygun olan gönderi faaliyetidir. Normal kurye hakkında geniş bilgi alabilmek için lütfen, Sultangazi motorlu kurye çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.

     Expres kurye, normal kurye süresinden, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Ücreti normal kurye ücretinin, iki katı olarak hesaplanır. Expres kurye hakkında, daha fazla bilgi almak için, Sultangazi motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimizden gereken bilgileri alabilirsiniz.

Acil kurye, expres moto kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Sultangazi motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Vip kurye hakkında geniş bilgi alabilmek için, Sultangazi motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

     Uçak kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir taşımacılık faaliyetidir. Uçak kurye hakkında daha fazla bilgi almak için, Sultangazi motorlu kurye, çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz, arabalı kurye hizmeti ile teslimatı yapılır. Sultangazi motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimizden, daha geniş çapta bilgi alabilirsiniz.

     Toplu dağıtım, çok fazla sayıda olan gönderileriniz, yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi, toplu dağıtım kategorisinde, uygun ücretle teslimatını yaptırabilmeniz içindir. Sultangazi motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Sultangazi bölgesinde ve diğer bölgelerde hareket veya park halindeki,, motorlu kurye personellerini, Sultangazi motorlu kurye operasyon merkezi, kontrolü altında tutmaktadır. Sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve en seri şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Kaliteli, hızlı, ekonomik ve güvenilir hizmetle tanışmak için, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sultangazi İlçesi Mahalleleri;

50.Yıl Mahallesi 75. Yıl Mahallesi Cebeci Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Esentepe Mahallesi Eski Habipler Mahallesi Gazi Mahallesi Habipler Mahallesi İsmetpaşa Mahallesi Malkoçoğlu Mahallesi Sultançiftliği Mahallesi Uğur Mumcu Mahallesi Yayla Mahallesi Yunus Emre Mahallesi Zübeyde Hanım Mahallesi

 

 

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Paylaş