İletişime Geç
Tıkla Ara!

Esenler Motorlu Kurye

Esenler Motorlu Kurye


     Esenler'de, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde hizmet vermekteyiz. Her geçen gün, hizmet ağzımızı genişletmekteyiz ve gücümüzü, siz değerli müşterilerimizin, takdirinden almaktayız. Bizimle henüz tanışmamış olan müşterilerimize, bizi en azından denemelerini tavsiye ediyoruz. Biz kendimize güveniyoruz ve sizlerinde bize güvenmenizi bekliyoruz. Bizimle çalıştığınızda, farkımızı hemen farkedeceğinize, hiç şüphe duymuyoruz. Esenler motorlu kurye, çağrı merkezi numaramızdan, bize ulaşabilirsiniz. Genel çağrı merkezi numaramız 02122350087 dir. Web sayfamız www.elitkurye.com.tr 

     Esenler Motorlu Kurye hizmetlerimizi, kısaca özetlemek isteriz. 

     Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ideal seçenektir. Çünkü süresi fazla olduğu için, ücretide en uygun olanıdır.

Expres kurye, teslimat süresi biraz acil olan gönderilerinizi, bu şekilde kaydını oluşturduğunuzda, normal kuryeden daha erken sürede, teslim edilir ve normal kuryenin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için, Esenler motorlu kurye ile iletişime geçmenizi, tavsiye ediyoruz.

     Acil kurye, expres moto kurye den biraz daha erken sürede, gönderinizi alıp, teslim ediyoruz. Gönderinizi acil moto kurye ile gönderdiğinizde, normal moto kuryenin üç katı olarak, ücrete tabi tutulursunuz. Esenler motorlu kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye,, teslimat süresi en kısa olan gönderileriniz için, en uygun seçenektir. Motorlu kurye, gönderinizi en seri şekilde  alır ve teslim edilmesi gereken adrese teslim eder. Esenler motorlu kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arabalı kurye, motorla taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz için, Esenler motorlu kurye olarak, arabalı kurye ile teslimatı gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce gönderileriniz, toplu dağıtım kategorisinde, en uygun ücretle teslimatını yaptırabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla bilgi için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Esenler motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi verecektir.

     Esenler bölgesinde ve çevresinde, park veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerimiz, Esenler motorlu kurye operasyon merkezi tarafından, kontrol altında tutulur. Siz değerli müşterilerimizden, gönderi talebi geldiği anda, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye yönlendirilerek, hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Bizimle web sayfamızdan veya genel çağrı merkezi numaramızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

Esenler İlçesi Mahalleleri;

Birlik Mahallesi Çifte Havuzlar Mahallesi Davut Paşa Mahallesi Fatih Mahallesi Fevzi Çakmak Mahallesi Havaalanı Mahallesi Kazım Karabekir Mahallesi Kemer Mahallesi Menderes Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Namık Kemal Mahallesi Nine Hatun Mahallesi Oruçreis Mahallesi Tuna Mahallesi Turgut Reis Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi

Paylaş