İletişime Geç
Tıkla Ara!

Ümraniye Motorlu Kurye

                                                                                    Ümraniye Motorlu Kurye
          Ümraniye Moto Kurye,Ümraniye nin tüm bölgelerine,İstanbul un tamamına,Marmara bölgesine ve her bölgeye hizmet verebilen,en güçlü kurye şirketi olarak, siz değerli müşterilerine uzun yıllardır,hızlı,ekonomik ve güvenilir hizmet sunmaktayız ve gücümüzü müşterilerimizin beğenisiyle kazanmaktayız.Ümraniye de yürüttüğümüz kurye faaliyetleri kısaca şunlardır. 
          Moto Kurye, Ümraniye Motorlu Kurye nin en çok tercih edilen, kurye faaliyetlerinin başında gelmektedir. Motorlu kurye trafikten arabalar kadar kadar etkilenmez ve İstanbulda köprüden geçmesi saatlerce sürmez. En yoğun trafikte bile köprüden,beş ile on dakika arasında geçerek, araba ile kıyaslanmayacak kadar seri geçiş sağlar. Ümraniye Motorlu Kurye, Ümraniye nin her bölgesinde, siz saygıdeğer müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, hareket halinde veya park halinde motorlu kurye personellerini,hizmete hazır şekilde tutarak, zamandan tasarruf sağlar ve size taahhüt ettiği sürelerde gönderinizi,yüzde yüz başarı ile teslimatını gerçekleştirir. Moto Kurye faaliyetlerimiz üçe ayrılır ve bunun sebebi ise teslim süresi ile alakalıdır. Bir,normal kurye, teslim süresi uzun ise, normal gönderi kaydı oluşturulur ve bu moto kurye faaliyetlerinin en ekonomik olanıdır. İki expres kurye  teslim süresi biraz daha az ise az ise, bu sefer, expres gönderi kaydı oluşturulur ve expres kurye, normal gönderinin, iki katı olarak ücretlendirilir. Üç, vip kurye, teslim süresinde zamanın en az olduğu kurye faaliyetidir ve bu kayıt oluşturulduğu anda,motorlu kurye en seri şekilde gönderinizi, alınması gereken adresten alır ve teslim edilmesi gereken adrese teslim eder. Vip gönderinin ücreti ise normal gönderi ücretinin, dört katıdır. Gönderileriniz, teslim edildiği anda, teslimat bilgileri cep telefonunuza mesaj olarak yada internet adresinize mail olarak düşer.Gönderi kaydı oluşturmak için,www.elitkurye.com.tr web sayfamızdan online olarak veya 0212 235 00 87 numaralı genel çağrı merkezimizle iletişime geçerek, dilediğiniz gönderi kaydını oluşturabilirsiniz.
          Arabalı Kurye,gönderilerin motorlu kuryenin taşıyamayacağı büyüklükte veya motorla taşınması esnasında, gönderinin zarar göreceği kanaatine varıldığı zaman, devreye arabalı kurye faaliyeti girer ve moto kurye kadar seri olmasa da, yolların durumunu iyi bilen arabalı kurye personellerimiz tarafından, en kısa sürelerde teslimat gerçekleştirilir. Arabalı kurye faaliyetinden, etkin olarak faydalanabilmek için, gönderiniz hazır olmasa bile çağrı merkezimizle iletişime geçerek, bilgi paylaşımında bulunmanız halinde, Ümraniye Motorlu Kurye operasyon merkezi tarafından, gönderinizin daha erken sürede,alınması gereken adresten, alınması sağlanarak teslim edilme süresinde düşüş sağlanabilir.
          Uçak Kargo, acil şehirler arası gönderileriniz olduğunda aynı gün içi adresten adrese yada adresten hava limanı teslimli gerçekleşmektedir.Uçak kargo hizmetinde adresinizden uçak kurye personelimiz motorlu yada arabalı olarak adresinizden gönderinizi alır.Moto kuryemiz yada arabalı personelimiz vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda uçak kargoya teslim eder daha sonrada gideceği ildeki alıcısına ulaştırırız.

Elit Kurye Ve Dağıtım  Hizmetleri.
0212 235 00 87

Paylaş