İletişime Geç
Tıkla Ara!

Ürününüzün taşınması ve kargolanması için tercih edilen en iyi ve en garantili yollardan birisi olan arabalı kurye, ürününüzü en hızlı ve güvenli şekilde taşıyarak iletmek istediğiniz adrese günlük göndermektedir. Oto kurye ile büyük paketlerinizi, acil ürünlerinizi yada bir eşyanızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edebilir, adrese gönderebilirsiniz.

Araçlı kurye hizmetinin en çok kullanıldığı ve çoğunlukla oto kuryenin tercih sebebi olduğu ürünler mevcuttur. Eğer eşyalarınız ve kargonuz motorlu kurye ile temin edilemeyecek büyüklükteyse, mesafesi çok uzun ve acil kargo ise Arabalı Kurye hizmetimizi size önermekteyiz. Ürünleriniz veya kargonuz oto kurye ile gününde ve zamanında en hızlı ve güvenli şekilde teslim edilmektedir.

Ürünlerinizin aciliyeti ve güvenliği bizler için önemlidir…

Arabalı kurye çalışma sistemi:

Arabalı kurye hizmeti için Müşteriler sekreterlerimiz yardımı ile siparişlerini verir.

  1. Verilen siparişler kurye otomasyon programımıza girilir ver sipariş operatör ekranına düşer.
  2. Operatörlerimiz müşteriye en yakın arabalı kurye yi gönderir ve gönderiyi aldırır.
  3. Arabalı kurye ile Gönderiniz gün içerisinde teslim edilir.
  4. Siparişin teslimatından sonra size belirtmişseniz email adresinize, belirtmemişseniz telefonun numaranızdan aranarak size bildirilir.

 

  • Büyük boy koli veya ağır gönderiler için 0 212 235 00 87

Aracımız 15-20 dakikada  adresinizde olacaktır.Kolilerinizin ebatlarını ve kilosunu müşteri temsilcimizle paylaşmanız rica olur.Sizlerin gönderi türüne göre yönlendiriceğimiz araçlarda değişkenlik göstericektir bu nedenle vereceğiniz bilgiler işinizin hızlı çözümlenmesi için önemlidir.

Kuryelerimizin motorsikleri ile taşıyamadıkları boyutlardaki paket,koli ve benzeri eşyaların araçlarımız tarafından taşınma işidir.
Bu Gönderi hizmetimizde bünyemizde bulunan arabalarımız ile sizin adresinize gelerek sizden göndermiş olduğunuz evrakları araçlara yükleyip direkt olarak gideceği adrese hareket edilir. Arabalı kuryenin teslimat süresi trafik durumuna bağlı olarak değişmektedir. İstanbul içerisinde istediğin bir bölgeden başka bir bölgeye arabalı kurye siparişi verebilirsiniz.Arabalı kurye gönderilerimizde araç şoförlerinin yanında ek olarak yardım elemanlarda bulunmaktadır. Bu sayede arabalı kurye işleminin daha hızlı bir şekilde yapılması için düşünülmüştür.

Arabalı Kurye en yakın çözüm ortağınız iletişim için 0 212 235 00 87

Paylaş