İletişime Geç
Tıkla Ara!

Bağcılar Motorlu Kurye

Bağcılar Motorlu Kurye


     Bağcılar'da, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Bağcılar motorlu kurye, her geçen gün, sizlerin desteğiyle büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Bize duyduğunuz güven için, çok teşekkür ederiz. Bizimle henüz çalışmamış olan müşterilerimiz için, kısa bir bilgilendirme yapmak isteriz. Kısaca hizmetlerimiz:

     Normal kurye, teslimat süresi en geniş olan, gönderileriniz için ücreti en düşük olan, gönderi faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bağcılar motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Expres kurye, biraz daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin, iki katı ücrete tabidir. Bağcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Acil kurye, expres moto kuryeden daha erken sürede, gönderinizi alıp, teslim ediyoruz. Acil kurye ücreti, normal moto kurye ücretinin, üç katı olarak üctetlendirilir. Bağcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, detaylı bilgi alabilirsiniz.

     Vip kurye, teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde gönderinizi teslim ettirmeniz için, en ideal seçenektir ve normal kurye ücretinin, dört katı olarak üctetlendirilir. Bağcılar motorlu kurye çağrı merkezimizden, detaylı bilgi alabilirsiniz.

   Arabalı kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderilerinizin taşımacılığını, arabalı kurye ile yapıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen, Bağcılar motorlu kurye çağrı merkezimiz ile irtibata geçiniz.

Toplu dağıtım, yüzlerce, binlerce gönderileriniz, itinayla teslim ediyor ve süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun şekilde ücretlendiriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Bağcılar motorlu kurye çağrı merkezimizi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.

     Bağcılar motorlu kurye operasyon merkezi personelimiz, siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmet sunabilmek için, Bağcılar bölgesinde ve diğer bölgelerde, park halinde veya hareket halinde olan, motorlu kurye personellerini kontrolü altında tutmaktadır. Gönderi ihtiyacınız olduğunda, alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmeyerek, hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirir. Bağcılar motorlu kurye ile çalışarak, sizde kaliteli hizmetle tanışabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz, aşağıda belirtilmiştir.

02122350087 / www.elitkurye.com.tr

 

Bağcılar İlçesi Mahalleleri;

100.Yıl Mahallesi Bağlar Mahallesi Barbaros Mahallesi Çınar Mahallesi Demirkapı Mahallesi Evren Mahallesi Fatih Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Göztepe Mahallesi Güneşli Mahallesi Hürriyet Mahallesi İnönü Mahallesi Kazımkarabekir Mahallesi Kemalpaşa Mahallesi Kirazlı Mahallesi Mahmutbey Mahallesi Merkez Mahallesi Sancaktepe Mahallesi Yavuzselim Mahallesi Yenigün Mahallesi Yenimahalle Mahallesi Yıldıztepe Mahallesi​

 

Paylaş