İletişime Geç
Tıkla Ara!

Şile Motorlu Kurye

     Şile Motorlu Kurye


     Şile motorlu kurye olarak, İstanbul genelinde ve tüm Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermekteyiz. Şile motorlu kurye ücreti, diğer bölgelere oranla biraz yüksektir. Bunun sebebi ise Şile ye giden veya Şile den giden gönderi sayısının çok az olmasıdır. Şile motorlu kurye olarak, motorlu kurye, arabalı kurye, uçak kargo ve toplu dağıtım gibi, her nevi gönderinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Şile bölgesi, İstanbul un bazı bölgelerinde olduğu gibi, motorlu kurye şirketleri tarafından, extra bölge olarak, kabul edilmiştir. Şile de moto kurye hizmetini, kaliteli bir şekilde alabilmek için, bizimle irtibata geçebilirsiniz. Genel çağrı merkezi numaramız 02122350087 / www.elitkurye.com.tr


     Şile motorlu kurye hizmet çeşitlerini, kısaca sıralayarak, moto kurye hizmetleri hakkında, sizlere ön bilgi sunmak istiyoruz.


               Normal moto kurye
Normal kurye, teslimat süresi en fazla olan, gönderileriniz için, ücreti en uygun seçenek olarak sunuluyor. Normal motorlu kurye, gün içerisinde teslimatını istediğiniz, gönderileriniz için, en ideal seçenektir. Moto Kurye, hizmetlerimizle ilgili, detaylı bilgi alabilmek için, motorlu kurye, çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Şile motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere gerekli bilgileri sunacaktır.


               Expres Motorlu Kurye
Expres moto kurye, normal moto kurye ile kıyaslandığında, gönderinizin teslimatını daha erken gerçekleştirir. Expres kurye, normal kurye ücretinin iki katı olarak üctetlendirilir. Moto kurye, bu kurye seçeneğinde, daha seri hareket eder. Şile motorlu kurye çağrı merkezimizi arayarak, moto kurye hizmetleri hakkında, detaylı bilgi alabilirsiniz. Kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


              Acil Motorlu Kurye
Acil moto kurye, expres moto kurye hizmeti ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek için, moto kurye, seçeneklerinden birisidir. Acil kurye ile ilgili, detaylı bilgi alabilmek için lütfen, çağrı merkezimizi arayınız. Şile motorlu kurye, çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi verecektir.

             Vip Motorlu Kurye
Vip moto kurye, gönderinizi en kısa sürede, teslimatını gerçekleştiren, en hızlı moto kurye hizmetidir. Moto Kurye, gönderinizi alınması gereken adresten, alabileceği en kısa zamanda alır ve hemen akabinde, teslim edilmesi gereken adrese teslim eder. Vip kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi edinmek için, lütfen bizimle iletişime geçiniz. Şile motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, gönderileriniz ile alakalı her konuda yardımcı olacaktır.


              Arabalı Kurye
Arabalı kurye, gönderilerinizin moto kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlarda olduğu zaman, moto kurye personelini veya gönderinizi tehlikeye atacağı kanaatine varıldığı zaman, arabalı kurye hizmeti devreye girer. Arabalı kurye ile ilgili, detaylı bilgi alabilmek için lütfen çağrı merkezimizle irtibata geçiniz. Şile motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


               Uçak Kargo
Uçak kargo hizmeti, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir taşımacılık şeklidir. Uçak kurye ile alakalı, detaylı bilgi alabilmek için, bizimle iletişime geçiniz. Şile motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


               Toplu Dağıtım
Toplu dağıtım hizmeti, yüzlerce binlerce gönderilerinizi itina ile teslimatını yapıyoruz. Davetiyelerinizi, hediyelerinizi ve her çeşit gönderinizi, toplu dağıtım kategorisinde, teslim süresi ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretlerde teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Toplu dağıtım hizmetleri hakkında, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Şile motorlu kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


     Şile motorlu kurye operasyon merkezi, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için, İstanbul un her bölgesinde ve çevresinde, park halinde veya hareket halinde, moto kurye, expres kurye, acil kurye, vip kurye personellerini, her an göreve hazır bir şekilde, kontrol altında tutar. Kurye gönderi kaydı oluşturulduğu anda, Şile motorlu kurye operasyon merkezi, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın moto kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez ve gönderinizin alınır alınmaz, teslim edilmesi gereken adrese doğru, motorlu kurye personellerini yönlendirerek, teslimat işleminin en kısa sürede gerçekleşmesine, katkı sağlar. Gönderiniz teslim olduğu anda, teslimat bilgileri sistemimize kayıtlı cep telefonlarınıza, veya mail adresinize otomatik olarak düşer ve böylece gönderi işleminiz tamamlanmış olur. Kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle iletişime geçin.


02122350087 /www.elitkurye.com.tr

Paylaş