İletişime Geç
Tıkla Ara!

Üsküdar Kurye

Üsküdar Kurye

 

Üsküdar kurye hizmeti ile ilgili olarak sizler bizi ararsanız direkt olarak yönlendirme yapılır ve gönderiniz sağlanır. Üsküdar' da birçok farklı mahalle var. Bu mahallelere yani daha doğru tabirle semtlere göre de yönlendirme yapılabilir. Sizler bizi aradığınızda müşteri hizmetlerimiz bu konuda kaliteli ve hızlı şekilde hizmet sunabilmek açısından sizden bazı bilgiler alacaktır. Bu bilgiler ışığında yönlendirme yapılacak ve siz de istediğiniz hizmete ulaşmış olacaksınız. Açık konuşmak gerekirse günümüzde artık müşteri hizmeti gerçekten de çok önemli. 10-15 sene öncesinden itibaren başlamak üzere müşteri hizmetin önemi her yerde karşımıza çıkabilmektedir. Yani bir satış işlemi gerçekleştirildiğinde tamamen operasyon olarak düşünülmesi gerekmektedir. Bununla birlikte tabii ki her satış işleminin de problemsiz ve doğru bir şekilde sona erdirilmesi sizlerin aslında hem firma imajınız, hem marka imajınız hem de maddi olarak kazancımız açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır.

 

Üsküdar Kurye Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

 

Bu hizmetten yararlanmak isteyen herkes bizi arayabilir. Üsküdar kurye hizmetinde 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri sizlere bilgi sunmaktadır. Yerimiz önemli olmamak üzere İstanbul'un her yerinde hizmet sunuyoruz. Sürekli olarak arkadaşlarımız yönlendiriyor ve sizlerin daha kaliteli şekilde hizmet almanızı sağlıyoruz. Gönderinizin hazır olması daha ne hemen sahadaki arkadaşlarımız size doğru yönlendirilir ve hızlı bir şekilde gönderin izin alınması sağlanır. Üsküdar'da gönderiniz alındıktan sonra daha doğru tabela size müşteri hizmetleri tarafından sunulan saat dahilinde alınacak olan gönderiniz karşı tarafa götürülerek teslim edilir. Bu süreç sizlerin müşteri hizmetleri mizin size bildirmiş olduğu saattir yani ne kadar sürede teslimat yapılacaksa buna göre işleminiz gerçekleştirilir.

 

Üsküdar Kurye Fiyatları Ne Kadardır?

 

Üsküdar kurye hizmetlerinde çok uygun fiyatlarla sizlere ulaşım sağlanabilmesi açısından çok dikkatli bir hesaplama yapılmaktadır. Firmamız sizlere 3 sistem dahilinde fiyat verir. Bunlardan biri hiç kuşku yok ki gönderinize bağlıdır. Ağırlık veya boyutlar göz önüne alınarak bir fiyat çıkar. Bunun yanı sıra elbette ki uzaklık aslında kurye hizmetlerinde en önemli kalemdir. Mesafeye göre öncelikli olarak fiyat belirlenir bundan sonra ağırlık, ebat ve en sonunda da hız gelmektedir. Çünkü gönderinizi daha hızlı bir şekilde teslim etmek isteyebilirsiniz. Bu durumda size özel farklı hizmetlerde sunulabilir ya da gece kurye hizmetinden yararlanmak istediğinizde mesai saatleri dışarısında yapılacak olan bir hizmet olduğu için biraz daha farklı bir fiyat sunulacaktır. Bunlar dahilinde de işlemleriniz çok rahatlıkla gerçekleştirilerek size sonuç verilmiş olur.