İletişime Geç
Tıkla Ara!

Etiler Kurye

Etiler Motorlu Kurye


     Etilerde, Beşiktaş da, İstanbul da, Marmara da ve diğer bölgelerde de hizmet veren Etiler Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile birlikte büyümüş, kaliteli hizmet anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi kısaca anlatarak, bizimle çalışmak isteyen müşterilerimizi aydınlatmak isteriz. Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kargo, Toplu Dağıtım hizmetleri sunmaktayız. Motorlu Kurye hizmetini dört farklı şekilde ve farklı ücretle sunuyoruz. 


     Normal Kurye, teslimat süresi en fazla olan normal kurye aynı zamanda en düşük ücretli kurye seçeneğidir. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 


     Expres Kurye, normal kuryeden daha hızlıdır ve normal kurye ücretinin iki katıdır. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır. Normal kurye ücretinin üç katı ücreti vardır. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Vip Kurye, en hızlı motorlu kurye hizmetidir ve en kısa sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin dört katı ücrete tabidir. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz yardımcı olacaktır.


     Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamayacağı kadar ağır veya ebatlardaki gönderilerinizin teslim işlemini için, en ideal seçeneklerden birisidir. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

 Uçak Kargo, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını, uçak kargo ile yaptırabilirsiniz. Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Etilerde ve çevresinde, park veya hareket halindeki kuryelerimizi, Etiler Motorlu Kurye operasyon merkezimiz, kontrolü altında tutar. Sizlerden kurye talebi geldiğinde, gönderinizin alınması gereken adrese, en yakın kurye personelini yönlendirerek, zaman kaybına müsade etmez. Böylece olabilecek en kısa sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Ödediğiniz ücretin karşılığı olarak kaliteli hizmet bekliyorsanız, hemen Etiler Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Kaliteli hizmet almak herkesin hakkı!!! Haydi sizde bizimle iletişime geçerek, hakettiğiniz kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

Etiler Moto Kurye Firmaları

Etiler Arabalı Kurye Hizmeti

Etiler Kurye Telefonları

Etiler Ucuz Moto Kurye Hizmeti

Etiler Yaya Kurye Hizmeti

Etiler Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Etiler Express Kurye

www.elitkurye.com.tr /02122350087