İletişime Geç
Tıkla Ara!

Kocaeli Kurye

 KOCAELİ MOTORLU KURYE


     Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Sakarya, Çanakkale, İstanbul, Kırklareli, Tekirdağ, Edirne İllerinde ve İlçelerinde, tüm Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Kocaeli Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile birlikte büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 
444 51 84 /www.elitkurye.com.tr


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan gönderi faaliyetidir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen, Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin, üç katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir ve daha hızlısı yoktur. Normal kurye ücretinin dört katı ücreti vardır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Gece Kurye, mesai saatleri dışında kalan süre içinde gönderilerinizin teslimatını yapar. Gece kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


     Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde kurye kiralıyoruz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık, izin, rapor, yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye veriyoruz. Kocaeli Motorlu Kurye ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp, sizlere teslim edelim. Eczane kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin, ebatları ve teslimat süreleri göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kocaeli Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

 Geçmişi ilk Çağlara kadar uzanan Kocaeli, Osmanlı döneminde fethedilkten sonra, İznik, İzmit ve son olarak, Kocaeli ismi verilmiştir. Türkiyenin sanayi ve endüstrisine çok büyük katkısı vardır. Ayrıca, Marmara Denizi, limanı gümrük işlemleri ile ekonomik katkısı çok yüksek bir ilimizdir. Kocaeli Motorlu Kurye, Kocaeli, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet vermektedir. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
444 51 84 /www.elitkurye.com.tr