İletişime Geç
Tıkla Ara!

ACIBADEM MOTORLU KURYE

ACIBADEM MOTORLU KURYE


     Acıbadem, Kadıköy, Üsküdar, İstanbul, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Acıbadem Motorlu Kurye, kaliteli hizmet anlayışıyla, siz değerli müşterilerimizin teveccühünü kazanmış ve hizmet çeşitleri ile birlikte hizmet ağını da genişletmiştir. Motorlu, Arabalı, Uçak, Eczane Kurye ve Toplu Dağıtım hizmetleri sunmaktayız. 


     Normal Kurye, teslim süresi en çok, kurye ücreti en az olan, kurye faaliyetidir. Daha fazla bilgi için lütfen, Acıbadem Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. 


     Expres Kurye, normal kuryeden daha hızlıdır ve ücreti, normal kurye ücretinin iki katıdır. Daha kapsamlı bilgi almak için, Acıbadem Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. 


    
     Acil Kurye, Expres kuryeden daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin üç katı ücreti vardır. Detaylı bilgi için, Acıbadem Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.


     Vip Kurye, teslim süresi en az ve kurye ücreti en fazla olan gönderi çeşididir. Olabilecek en hızlı şekilde gönderilerinizin alınır ve teslim edilir. Normal kurye ücretinin dört katı ücreti vardır. Acıbadem Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. 


     Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin, teslim işlemini gerçekleştirmek için, iyi bir alternatiftir. Acıbadem Motorlu Kurye ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. 
    
      Uçak Kargo, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını , uçak kargo ile yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Acıbadem Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin, ebatları ve teslimat süreleri göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek için lütfen, Acıbadem Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Eczane Kurye, dilerseniz evinizde, işyerinizde,yada misafirlikteyken, biz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Acıbadem Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Acıbadem, Kadıköy ve Üsküdar arasında bulunan, İstanbul un en gözde yerleşim yerlerinden birisi olup, hızla artan nüfusa rağmen çarpık kentleşme olmayan ender semtlerde birisidir. Acıbadem Motorlu Kurye ise Acıbadem semtinin gözbeğidir. Semtin güvenerek ve severek gönderilerini yaptırdığı Kurye Şirketidir. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz.
www.elitkurye.com.tr / 02122350087