İletişime Geç
Tıkla Ara!

Moto Kurye

MOTO KURYE


     Motosiklet kullanma ehliyeti olan, adres bulma kabiliyeti bulunan, bir adresten gönderinizi alıp, başka bir adrese teslim etme işlemini sorunsuz ve seri bir şekilde gerçekleştiren insanlara, Moto Kurye denir. Ne yapar? Ne işe yarar? İşleyişi nasıldır? Kaç Çeşittir? 


     Motorsikletle taşınabilecek ağırlıktaki veya ebatlardaki gönderilerinizin, alınması gereken adresten alınıp, teslim edilmesi gereken adrese, gönderinizin zarar görmeden, hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Motorla taşınan gönderilerinizin ağırlık ve ebat sınırı, her kuryede farklıdır. Bizden Moto Kurye talebinde bulunurken, gönderinizin ağırlığı ve ebatları hakkında bize bilgi verirseniz? Gönderiniz için en uygun personel yönlendirilerek,zaman kaybına müsade edilmez. Bizimle iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden, Moto Kurye hakkında, detaylı bilgi alabilirsiniz.


     İşleyiş Şekli kısaca şöyledir. 444 51 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak yada, www.elitkurye.com.tr Web sayfamız üzerinden gönderi kaydı oluşturabilirsiniz. Çağrı merkezi ile iletişime geçerek, gönderinizin teslimat süresi göz önünde bulundurarak, (Normal , Expres, Acil, Vip) Moto Kurye tercihi yaparken, çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan Kurye faaliyetidir. Ücreti ve süresi hakkında, daha fazla bilgi almak için lütfen, Moto Kurye çağrı merkezimiz ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirir ve ücreti normal kurye ücretinin iki katıdır. Ücreti ve süresi hakkında detaylı bilgi almak için, Moto Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere destek olacaktır.


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin üç katı ücreti vardır. Ücreti ve süresi hakkında bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir. Ücreti ve süresi hakkında bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere kapsamlı bilgi sunacaktır.

 Gece Kurye, dilerseniz mesai saatleri dışında kalan süre içinde Kurye talebinde bulunabilirsiniz. Gece hizmet veren nöbetçi kurye personellerimiz, sizlere yardımcı olmak için bekletilmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Moto Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.


     Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde kurye kiralıyoruz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık ve rapor gibi durumlarda, yerine başka kurye yönlendiriyoruz. Moto Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Eczane kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek için iyi bir alternatiftir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Moto Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alabilirsiniz.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin teslimatını, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Moto Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

  Geçmiş dönemlerde, o zamanın şartlarına uygun olarak, At ile veya Atlı Araba ile, bir adresten, başka bir adrese gönderi teslimatı ile başlayan hızlı teslim, Moto Kurye hizmetinin atasıdır. Benzinli araçların icadı ile birlikte yapılan asfalt ve beton yollar, Atlı Kurye döneminin kapanmasına sebep olmuştur. Atlı Kuryenin yerini Arabalı ve Bisikletli Kurye almıştır. Bir dönem bu şekilde geçmiş ama şehirlerin Büyük Şehir olması yani, yüksek katlı binaların hayatımıza girmesi, nüfus artışı aynı oranda yollardaki araç trafiğinin artması ile Hızlı Kurye faaliyeti tıkanmıştır.  Tafikte hızlı hareket edebilecek, hem kısa hem uzun mesafede etkili olacak, bir araca ihtiyaç doğmuştur. Moto Kurye bütün bu sorunların üstesinden gelmiştir. İlk çıktığında böyle bir meslek olmadığı için kuryelerin ssk gibi problemi olmuştur. Ama kısa sürede benimsenmesi, devlet adamlarının dikkatini çekmiş ve meslek olarak kayıtlara geçmesi sağlanmıştır. COVİT 19 hastalığının ortaya çıkması ile birlikte Moto Kurye hizmetinin değeri bütün toplum tarafından daha iyi anlsşılarak, Doktor, Hemşire, Sağlık çalışanları ile birlikte bu dönemin kahramanları ilan edilmiştir. Milletimizin bu teveccühü bizi çok derinden etkilemiştir. 15 TEMMUZ darbe girişimi sırasında, Elit Moto Kurye olarak, tüm çalışanlarımızla birlikte ttam kadro darbecilerle mücadele etmiştik. Sosyal medya hesaplarımızda hepsi mevcut olup. Karda, selde, darbede, pandemi döneminde, aralıksız olarak hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bizi tanıyan ve tanımayan tüm müşterilerimizin, bize dua ederek ve dikkatli olmamız için uyararak gönderilerini bize teslim etmelerini anlatmamız mümkün değildir. Sağlıklı, huzurlu, mutlu,, özgür ve tüm dünyada barış içinde olacağımız güzel günlerde, siz değerli müşterilerimize, kaldığımız yerden 7 gün 24 saat hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli Moto Kurye sunabilmek, en büyük hayalimizdir. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

ADALAR MOTO KURYE
ARNAVUTKÖY MOTO KURYE
 MOTO KURYE
AVCILAR MOTO KURYE
BAĞCILAR MOTO KURYE
BAHÇELİEVLER MOTO KURYE
BAKIRKÖY MOTO KURYE
BAŞAKŞEHİR MOTO KURYE
BAYRAMPAŞA MOTO KURYE
BEŞİKTAŞ MOTO KURYE
BEYKOZ MOTO KURYE
BEYLİKDÜZÜ MOTO KURYE
BEYOĞLU MOTO KURYE
BÜYÜKÇEKMECE MOTO KURYE
ÇATALCA MOTO KURYE
ÇEKMEKÖY MOTO KURYE
ESENLER MOTO KURYE
ESENYURT MOTO KURYE
EYÜPSULTAN MOTO KURYE
FATİH MOTO KURYE
GAZİOSMANPAŞA MOTO KURYE
GÜNGÖREN MOTO KURYE
KADIKÖY MOTO KURYE
KAĞITHANE MOTO KURYE
KARTAL MOTO KURYE
KÜÇÜKÇEKMECE MOTO KURYE
MALTEPE MOTO KURYE
PENDİK MOTO KURYE
SANCAKTEPE MOTO KURYE
SARIYER MOTO KURYE
SİLİVRİ MOTO KURYE
SULTANBEYLİ MOTO KURYE
SULTANGAZİ MOTO KURYE
ŞİLE MOTO KURYE
ŞİŞLİ MOTO KURYE
TUZLA MOTO KURYE
ÜMRANİYE MOTO KURYE
ÜSKÜDAR MOTO KURYE
ZEYTİNBURNU  MOTO KURYE

444 51 84 / www.elitkurye.com.tr