İletişime Geç
Tıkla Ara!

Acil Kurye

Acil Kurye

 

Acil kurye adından da anlaşılacağı üzere normal motorlu kurye hizmetinin daha hızlandırılmış versiyonudur. Bireysel ya da firma olarak yani kurumsal bu hizmetlerden yararlandığınızda daha hızlı bir şekilde hizmet alırsınız. Örnek vermek gerekirse normal bir gönderiyi 120 dakikada gönderen firma hızlı seçeneği sayesinde bu ürünü 60 dakikada karşı tarafa iletebilme şansına sahip olur. Bu da tabii ki firmalar açısından gerçekten de çok önemli. Günümüzde artık stratejik planlama bir firmanın olmazsa olmazı haline gelmiş bulunuyor. Daha büyük bir kitle ile rekabet halindesiniz. Yani özellikle internet ortamında bu kadar yayılması ile birlikte insanlar size ulaştığı gibi farklı firmalara da ulaşabiliyorlar. Herhangi bir şehirdeki firma bir başka şehirdeki müşteriye ürünü çok rahat bir şekilde satabiliyor. Geçtiğimiz yıllarda aslında bulunduğunuz lokasyonda ürün satarken artık çok daha geniş bir kitleye hitap ediyorsunuz. Bu size bir avantaj sağlarken aynı zamanda dezavantajı da beraberinde getirmiş oluyor.

 

Acil Kurye Hizmetine Nasıl Ulaşılır

 

Acil kurye hizmeti ne ulaşmak için 7 gün 24 saat firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız bu konuda sınırsız şekilde hizmet vermektedir. Sürekli olarak İstanbul'un her yerinde bulunan ekiplerimiz sayesinde bu konuda size hızlı bir şekilde hizmet verebiliriz. Tabii ki bu hizmetten yararlanmak istediğinizde size sunulacak olan süre ile alakalı da şöyle bir şey belirtmekte fayda var. Özellikle motorlu kuryeler in size sunduğu hizmet sizin telefonda onayınıza birlikte başlamaktadır. İnsanların aklında bazen soru işaretleri olabiliyor. Yani 60 dakikalık bir süreç de size bir hizmet sunulacaksa eğer bir saat sonra motorlu kurye gelip de benden ürünü alırsa 1 saatte ulaşıma 2 saat olacak gibi bir soru işareti olabilir. Ancak şunu söylemek istiyoruz. Özellikle sizin telefonda evet bu hizmetten yararlanacağım dediğiniz andan itibaren bu hizmetin süreci başlar. Motorlu kuryenin size 15 dakikada gelmesi ile 30 dakikada gelmesi arasındaki tek kayıp sadece motorlu kurye ile daha hızlı olmak zorunda kalmasından sonucunu karşımıza çıkaracaktır.

 

Acil Kurye Hizmetinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

 

Acil kurye hizmetinde genel anlamda motorlu kurye fiyatlarına göre fiyatlar verilir. Elbette ki mesafe ve ebat özellikle burada sizin için önemlidir. Çünkü İstanbul'un bir yakasında bir diğer yakasına göndereceğiniz bir ürünle yakın mesafede göndereceğiniz bir ürünün fiyatı elbette ki bir olmayacaktır. Çünkü yakın mesafede daha az benzin yakılacak bu da motosikletin hızlı bir şekilde geri döneceği anlamına bir başka iş alabileceği anlamına gelmektedir. Bu yüzden de mesafeler kısaldıkça daha uygun fiyatlı hizmetler alınır. Hatta şunu söylemek lazım. Bugün için kargo fiyatları göz önünde bulundurulduğunda neredeyse özellikle yakın mesafelerde kargo fiyatlarının altına dahi hizmetlerinden yararlanıldığı karşımıza çıkan bunun sebebi tamamen aslında kargo fiyatlarının yüksekliği olduğu kadar aynı zamanda kurye fiyatlarının daha uygun fiyatlı şekilde kullanılabilmesi açısından teknolojik gelişmelerin takip edilerek daha güzel yatırımlar yapılmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlamda bizleri arayabilir ve hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.