İletişime Geç
Tıkla Ara!

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye

 

Tuzla kurye hizmeti ile ilgili olarak ne kadar önemli olduğunu artık herkes biliyor. Özellikle organize sanayi de burada olduğu için yapılacak olan gönderiler çok önemli. Sadece e ticaret açısından değil. Tabii ki yapacağınız bir numune gönderiminde bile kurye hizmeti çok büyük bir önem arz etmektedir. Motorlu kuryeler hızlı bir şekilde gönderileri yapmakta ve böylece daha başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Tabii ki her firmanın operasyonel açıdan kargolarla ağırlıklı olarak çalışmalar yaptığını biliyoruz. Ancak operasyonel anlamda ciddi problemleri de beraberinde getirdiği bir gerçek. Bazen sadece kargolarla çalışan firmaların günlük mesajlarının yarısını dahi kargolarını aldığını biliyoruz. Bu da tabii ki bir olumsuzluğu daha beraberinde getirmektedir. Personelin performans açısından ciddi anlamda problemleri de beraberinde gelmektir.

 

Tuzla Kurye Hizmetlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tuzla kurye hizmetinden yararlanacak olan firmaların öncelikli olarak dikkat etmesi gerektiği şey tabii ki çalıştığı kurye firması. Yani buraya firmasının güvenli olması ve kaliteli bir şekilde hizmet vermesi öncelikli olarak bakıldığında tabii ki direkt sonuç anlamayabilir. Yani bir firmayı hemen doğru veya yanlış diye değerlendirmeyebilirsiniz. Bu çok doğal bir şey. Ancak ilerleyen süreçte çok daha sağlıklı şekilde işlem yapılabilmektedir. Kurye hizmeti ile ilgili olarak öncelikli olan işleminiz firmadan birkaç normal gönderi yapmaktır. Bazen bir gönderiyi gerçekleştirirken yani bir kurye firması ile çalışmaya başladığımızda direkt abonelik sistemiyle de başlayabilirsiniz. Ama abonelik sistemine başladığınızda yani abonelik sistemini tercih ettiğinizde firma hakkında tam bilgi sahibi olmadığınız için olumsuzluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Tuzla Kurye Hizmetinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

 

Tuzla kurye hizmetinde fiyat belirleneceği zaman genel hatlarıyla öncelikli olarak mesafe dikkate alınır. Mesafeden sonra yine dikkate alınacak olan nokta işlemin nasıl gerçekleştirileceğidir. Çünkü bazen yüksek ebatlı büyük gönderiler olabilmektedir. Böyle bir durumda araba yönlendirmesi yapılabilir. Araba yönlendirmesinde tabii ki fiyatlar değişecektir yani mesafe kadar aslında ebatında önemli olduğunu söylemek gerekir. Bunların yanı sıra yine önemli olan hususlardan bir tanesi de hızdır. Hızlı bir şekilde işlemin yapılmasını isterseniz express kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu durumda fiyatın değişmesi gibi bir durum ortaya çıkmaktadır. Kısacası burada üç farklı nokta dikkate alınarak hizmet sunulur ve böylece siz de fiyattan yararlanabilirsiniz.