İletişime Geç
Tıkla Ara!

Taksim Kurye

Taksim Motorlu Kurye


     Taksim, Beyoğlu, İstanbul, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, her geçen gün hizmet ağına yenilerini ekleyen, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet veren, Taksim Motorlu Kurye, Motorlu, Arabalı Kurye ile birlikte Uçak Kargo ve Toplu Dağıtım hizmetleri vermektedir.


     Normal Kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz içindir ve ücreti en uygun olan gönderi faaliyetidir. Normal kurye ile daha fazla bilgi almak için lütfen, Taksim Motorlu Kurye, çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Expres Kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını yaptırır. Normal kurye ücretinin iki katıdır. Daha fazla bilgi için, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz ile irtibata geçiniz.

Acil Motorlu Kurye, expres kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Normal kurye ücretinin üç katı olarak hesaplanır. Daha fazla bilgi için lütfen, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezimizle iletişime geçiniz.


     Vip Motorlu Kurye, gönderinizin teslimat süresi en az olan ve en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Normal kurye ücretinin dört mislidir. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezi görevlisini arayınız.


     Arabalı Kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatlardaki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Arabalı kurye hakkında daha detaylı bilgi için lütfen, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz ile irtibata geçiniz.

Uçak Kargo, uzak bölgelerdeki gönderileriniz için, alternatif bir kurye faaliyetidir. Uçak kurye hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Toplu Dağıtım, çok fazla sayıda olan gönderileriniz içindir ve ücreti en uygun olan gönderi faaliyetidir. Yüzlerce, binlerce davetiyelerinizi, hediyelerinizi ve her çeşit gönderinizi, süreleri ve ücretleri göz önünde bulundurarak, Taksim Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

     Taksim Motorlu Kurye olarak, siz değerli müşterilerimize, bulunduğumuz bölgenin tarihi hakkında kısaca bilgi sunmak istiyoruz.

  İstanbul Beyoğlu ilçesinde bulunan Taksim, Osmanlı döneminde, 1700 lü yılların başlarında, nüfus artışı ile birlikte, su sıkıntısı çekmeye başlayan İstanbul un, Sultan birinci Mahmud döneminde, padişahın emri ile Belgrad ormanlarındaki suyun, kemerler ve kanallar vasıtasıyla, şuan ismi Taksim olarak geçen bölgede, yapılan su deposuna dolması sağlanır. Bu depodaki sularda İstanbul un diğer bölgelerine taksimatı yapılır. Burada sürekli su taksimatı yapıldığı için, bir süre sonra halkın dilinde Taksim adını alır.