İletişime Geç
Tıkla Ara!

İzmit Kurye

İzmit Moto Kurye


     Körfez, Derince, Dilovası, Gebze, Darıca, Çayırova, Başiskele, Kocaeli, İzmit, Sakarya, Adapazarı, Bilecik, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Yalova, İstanbul, Marmara bölgesinde, diğer bölgelerde  ve Türkiye genelinde kaliteli hizmet sunan İzmit Moto Kurye, iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
444 51 84 /www.elitkurye.com.tr


     Normal Kurye, teslimat süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan gönderi faaliyetidir. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır. 


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede gönderinizin teslimatını yapar. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır. 


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin, üç katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır. 


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir ve daha hızlısı yoktur. Normal kurye ücretinin dört katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde kurye kiralıyoruz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık, izin, rapor, yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye veriyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Eczane kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Gece Kurye, mesai saatleri dışında kalan süre içinde de hizmetlerimiz devam etmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.
Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Uçak Kargo hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Arabalı Kurye, motorlu kurye ile taşına atacak kadar ağır ve ebatları büyük olan gönderilerinizin, teslim işlemini gerçekleştirmek içindir. Arabalı kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere detaylı bilgi sunacaktır.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin teslimatını, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. İzmit Moto Kurye çağrı merkezi personelimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmit'e yolunuz düşerse mutlaka tatmadan geçmemeniz gereken yemek ve tatlılarımız hayatınıza iz bırakacaktır. İzmit Moto Kurye tatlı sıralaması : Pişmaniye, kuru helva, höşmerim, kübe tatlısı, bunlardan bir tanesini mutlaka tatmalısınız. En lezzetli yemekler ise: Dartı, Mancar yemeği, mancarlı pide, ciğerli kavurma, cızlama, umaç çorbası, kandıra yoğurdu. En meşhur meyvesi ise yarımca kirazıdır. Tarihi İlk Çağlara kadar uzanan, İzmit tam bir kültür şehridir. Yazın belediyemizin düzenlediği Halk konserlerine, Türkiye nin en büyük sanatçıları davet edilmekte ve unutulmaz güzel anılar birikmektedir. Yazı ayrı kışı ayrı güzel şehrimize, İzmit Moto Kurye olarak, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
444 51 84 /www.elitkurye.com.tr