İletişime Geç
Tıkla Ara!

kurye

KURYE


     Gönderilerin alınması gereken adresten alıp, teslim edilmesi gereken adrese teslim eden, yaya, bisikletli, motosikletli, araçlı olarak görev yapan insanlara Kurye denir. Bizimle iletişime geçerek, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.
444 51 84 / www.elitkurye.com.tr


     Develer, Atlar, Filler, Eşekler vs. binek hayvanları, kara taşımacılıkğı ve Kurye faaliyetlerinin Atasıdır. Develerin, Fillerin, Eşeklerin yerini 4 tekeli ve üzeri araçlar almıştır. Atların yerini ise Motosiklet almıştır. Geçmiş çok eski zamanlarda taşımacılık tıpkı bugün olduğu gibi çok değerliydi. Bu nedenle ipek yoluna çok önem verilmiştir. Kurye dediğimizde, tam olarak budur aslında. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda, bir yerden başka bir yere gönderi faaliyetidir. Motorlu araçların icadı ile birlikte şehirlerde, hatta köylerde bile, beton ve asfalt yolların yapılması, icad edilen bu araçların, binek hayvanları ile kıyaslanamacak kadar hızlı olmaları ve tonlarca yük kapasitesi olması, binek hayvanlarının döneminin kapanmasına neden olmuştur. Hızla artan nüfus, toplu taşıma araçlarının çok fazla tercih edilmemesi, herkesin kendi arabasına binme sevgisi, obezite ile birlikte yoğun araç trafiğine neden olmuştur. Özellikle, Büyük Şehirlerde olan trafik hayatı felç etme noktasına getirmiştir. Bu trafiğin üstesinden bu zamanki koşullarda ancak, iyi motosiklet sürücüsü olan Kurye gelmektedir. Kısa ve uzun mesafede trafiğe takılmadan, seri bir şekilde işini kusursuz olarak yapmaktadır. Geçtiğimiz aylarda başlayan ve tabiri caizse, tüm Dünyayı eve hapseden COVİT 19 hastalığı döneminde, sağlık çalışanları ile birlikte kahraman ilan edilmiştir. 
Bugün Kurye denildiğinde, Moto Kurye yani, Motorlu Kurye ilk akla gelendir. Sonra ise Kargocular gelmektedir. 


     444 51 84 numaralı çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimizden, İşleyiş şekli hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz yada gönderi talebinde bulunabilirsiniz. 7 gün 24 saat kesintisiz ve kaliteli hizmet için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır. www.elitkurye.com.tr