İletişime Geç
Tıkla Ara!

Tekirdağ Kurye

  TEKİRDAĞ MOTORLU KURYE


     Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, Çanakkale, Çorlu, Çerkezköy, Marmara Ereğlisi, Silivri, İstanbul, Trakya, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Tekirdağ Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler hakkında kısaca bilgi sunmak isteriz. Başlıca hizmetlerimiz : Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye, Kiralık Kurye, Eczane Kurye, Gece Kurye, Toplu Dağıtım gibi hizmetler sunmaktayız. 


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan kurye faaliyetidir. Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. 


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede gönderilerinizin teslimatını yapar. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen,Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. 


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin, üç katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen, Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız. 


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir ve daha hızlısı yoktur. Normal kurye ücretinin, dört katı ücreti vardır. Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. 

  Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ağırlıktaki yada ölçülerdeki gönderilerinizin teslimatını, Arabalı Kurye ile yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen, Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek,. Çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmek için, iyi bir alternatiftir. Detaylı bilgi için lütfen, Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Eczane kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen, Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Gece Kurye, mesai saatleri dışında kalan süre içinde, kurye hizmeti alabilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat kesintisiz ve kaliteli hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen, Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde sizlere kurye kiralıyoruz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık, rapor, izin veya yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye veriyoruz. Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin teslimatını, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Tekirdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

 Tekirdağ, tarihi milattan önce beşyüzüncü yıllara kadar dayanan, Türkiye nin en köklü yerleşim yerlerinden birisi olup, Trakya bölgesinde bulunmaktadır. Marmara Denizinde sahili ve limanları olan, köftesi  meşhur olan bu ilimiz, tarihte birçok savaşa sahne olmuştur. Kayıtlara göre ilk Traklılar bu bölgede yaşarken, Grekler, Romalılar, Bulgarlar, Bizanlılar bu bölgede hakim olmak için savaşmışlar. Emeviler döneminde, Araplar bu bölgeyi kuşatmışlar ama başarılı olamamışlardır. Osmanlı İmparatorluğu 1 .Murat döneminde bu bölgeyi fethetmiştir. Osmanlı döneminde bu bölgeye iki büyük çarşı ve hamamlar yapılarak, bölgenin hızlı bir şekilde kalkınması sağlanmıştır. Tekirdağ Motorlu Kurye ile Tekirdağ dan, Edirne, İstanbul, Kocaeli, Bursa, Ankara, Adana, Mersin vs. dilediğiniz bölgeye paket, evrak vs gönderebilir veya başka bir bölgeden Tekirdağ a getirebilirsiniz. Kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen, Tekirdağ Motorlu ile iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

www.elitkurye.com.tr /02122350087