İletişime Geç
Tıkla Ara!

Aksaray Motorlu Kurye

AKSARAY MOTORLU KURYE


     Aksaray, Fatih, İstanbul, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Aksaray Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile birlikte büyümüş ve hizmet ağını genişletmiştir. Kaliteli hizmet anlayışıyla ile ilerleyen teknolojiden faydalanan, tecrübeli kadrosu ile sizlere hiz vermektedir. Henüz bizimle tanışmamış olan müşterilerimize, hakkımızda kısa bir bilgilendirme sunmak isteriz. Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye, Kiralık Kurye, Gece Kurye, Eczane Kurye vs. siz değerli müşterilerimizin, Aksaray Motorlu Kurye olarak her zaman yanınızdayız. 7/24 kesintisiz hizmet. 


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan, kurye faaliyetidir. Daha fazla bilgi için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. 


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. 


Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin üç katı ücreti vardır. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere destek olacaktır.
[15:11, 25.04.2020] Murat Okcu: Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim eden kurye faaliyetidir. Ücreti, normal kurye ücretinin dört mislidir. Detaylı bilgi için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye ile geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere, detaylı bilgi sunacaktır.


     Gece Kurye, mesai saatleri dışında kalan, zaman diliminde hizmet alabilirsiniz. Yedi gün yirmidört saat kesintisiz hizmet sunuyoruz. Aksaray Motorlu Kurye, çağrı merkezi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.


     Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin, teslim işlemini gerçekleştirmek için, iyi bir alternatiftir. Detaylı bilgi için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Eczane kurye hizmeti hakkında bilgi almak için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.
Kiralık Kurye, dilerseniz bizden Kurye kiralayabilirsiniz. Kuryenin maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir. Ayrıca izin, rapor, yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye yönlendiriyorum. Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin teslimatını dilerseniz, Uçak Kurye ile yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen, Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin teslimatını, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun fiyata yapabilirsiniz. Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Aksaray Motorlu Kurye olarak ismimiz, Fatih Aksaray mahallesinden gelmektedir. Aksaray mahallesi nereden almıştır sizce??? Evet akla ilk gelen Aksaray ilinden almıştır. Osmanlı döneminde, Karaman Oğulları Beyliği lağvedilince, bu beyliğe bağlı vatandaşların bir kısmı, İstanbul Fatih bölgesine zorunlu olarak göç ettirilmiştir. Bu vatandaşların bulunduğu bölgeye Aksaray denilmiştir ama yakın zamana kadar farklı bir ismi vardı. Ama halkın dilinde hep Aksaray denilmiştir. Sonunda halkın dilindeki ismine kavuşmuştur. Aksaray Motorlu Kurye, tarihi eski olan bu semtte hizmet vermekten onur duymaktadır. Aksaray Yeraltı Çarşısı çok eski olmasına rağmen, Dünyanın en büyük yeraltı çarşılarından birisidir. Aksaray şimdilerde çok farklı ülkelerden ve  kültürlerden insanları bünyesinde barındırmaktadır. Gelip geçen misafirleri ise anlatmak mümkün değildir o derece yoğun insan trafiği vardır. Sizde trafiğe takılmadan gönderilerinizin, hızlı ve güvenli şekilde teslim edilmesini istiyorsanız? Aksaray Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz.
www.elitkurye.com.tr /02122350087